تبلیغات

تجمع بازنشستگان فولاد مقابل مجلس ادامه دارد/ تصادف یک بازنشسته

به گزارش خبرنگار مهر، تجمع بازنشستگان صنعت فولاد مقابل مجلس شورای اسلامی، صبح و بعدازظهر امروز نیز ادامه یافت و در حال حاضر نیز، ادامه دارد.

جمع زیادی از بازنشستگان صنعت فولاد از استان‌های مختلف کشور که در میان آنها رزمندگان دوران دفاع مقدس نیز حضور دارند، از بامداد روز گذشته با تجمع مقابل درب شرقی و پیاده روهای شمالی مجلس، خواستار رسیدگی مجلس و دولت به مطالباتشان شده‌اند.

پرداخت به موقع حقوق و مزایا، اصلاح احکام بازنشستگی مطابق احکام سال ۹۱ و برقراری کامل پوشش بیمه درمانی با توجه به پرداخت کامل حق بیمه طی سالیان خدمت، سه مطالبه اصلی این بازنشستگان است که در سال‌های اخیر در رابطه با آنها مشکل دارند و در تجمع اخیر نیز آن را مطرح می‌کنند.

بعدازظهر امروز و در جریان تجمع این بازنشستگان، یکی از آنها که پیرمردی حدود ۶۰ ساله به نظر می رسید، درحالی که برای تهیه ناهار خود به سمت دیگر خیابان رفته بود، با یک دستگاه پژو تصادف کرد و دچار آسیب از ناحیه پا شد.

این فرد با کمک همراهانش و جمعی از خبرنگاران به بیمارستان شفا یحیائیان در حوالی میدان بهارستان منتقل شد.

با گذشت دو روز از تجمع بازنشستگان صنعت فولاد کشور مقابل مجلس، تاکنون هیچ پاسخ روشنی از سوی دولت و مجلس به درخواست آنها داده نشده است.

این تجمع همچنان ادامه دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز