تبلیغات

همدردی سید حسن خمینی با خان

عصر ایران- سید حسن خمینی با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش با خانواده ستایش قریشی دختر افغان ساکن ایران که چند روز پیش، پس از آزار و اذیت به قتل رسید، ابراز همدردی کرد. همدردی سید حسن خمینی با خانواده

خبر بسيار تلخ بود. و عجيب اينكه در عصر انفجار اطلاعات دير مطلع مى شويم." ستايش "دختر بچه افغانى آزار مى بيند و كشته مى شود.

از اين جهت هيچ فرقى بين افغانى و ايرانى نيست ولى شايد اين اتفاق اندكى تلخ تر و شكننده تر است. كسانيكه در غربت زيسته باشند و يا از "غربت كشيدگان" مصايب آن را شنيده باشند، در مى يابند كه اندوه و مصيبت در غربت سخت تر و دردناك تر است. هر چند مى توان گفت برادران و خواهران افغانى ما در اين كشور كمتر احساس غربت مى كنند ولى باز نبايد غربت را دست كم گرفت. سر بسته بگويم كه ظلم ، حق كشى ، اجحاف و تعدى ، مليت و دين ندارند هر چند شرمندگى آن براى ما صاحب خانه ها مى ماند؛صاحب خانه هاى مسلمان و شيعيان على و فاطمه ، همان كه فرمود " الجار ثم الدار"

با خانواده ى "دختركم " كه مظلومانه روى در نقاب خاك كشيد ، همدردى مى كنم و براى برادران و خواهران افغانى خويش كه عمرى را با طعم تلخ آوارگى زيسته اند، يك زندگى با ثبات و آكنده از سربلندى و افتخار آرزومندم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز