تبلیغات

امتناع مسؤول زن ایرانی از دست دادن با مقام ترکیه‌ای +فیلم

به گزارش جام نیوز، "نیره پیروزبخت" رییس سازمان ملی استاندارد ایران در دیدار با همتای ترکیه ای خود، در شرایط انجام شده ای برای دست دادن با او قرار گرفت اما با نجابت و مدیریت شرایط، از این کار امتناع کرد.

دیدار مذکور در چارچوب سفر رییس جمهور و هیات ایرانی به ترکیه، در آنکارا و به منظور امضای سند همکاری دوجانبه انجام شده بود و دو طرف پس از امضای سند همکاری، قصد تبادل اسناد امضاشده و انجام مراسم معمول چنین دیدارهایی را داشتند.

در این هنگام، طرف ترکیه ای، دست خود را به سمت رییس سازمان ملی استاندارد ایران دراز کرد اما پیروزبخت بدون آنکه حاشیه ای متوجه این مراسم شود، از دست دادن امتناع کرد و مراسم بدون هیچ گونه مشکل خاصی به انجام رسید. گفتنی است جریان این دیدار به صورت زنده از شبکه خبر پخش شد.

به نوشته سایت تدبیر و امید، شنبه شب در حضور روسای جمهوری اسلامی ایران و ترکیه پروتکل اجرایی یادداشت تفاهم همکاری که تعیین کننده چارچوب همکاریهای آتی سازمان ملی استاندارد ایران و موسسه استاندارد ترکیه است به امضای بالاترین نهاد استانداردسازی دو کشور رسید.

444

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز