تبلیغات

کشف جسد كودك غرق شده در سيلاب نورآباد

جسد «مهدي مراديان» كودك پنج ساله نورآبادي كه در سيلاب هفته گذشته غرق شده بود، عصر يكشنبه با كمك نيروهاي مردمي و جوانان اين شهرستان پيدا شد.

به گزارش ايرنا، جسد اين كودك در حد فاصل شش كيلومتري شهر نور آباد استان لرستان و در رودخانه بادآور منطقه اولاد قبا پيدا و از آب بيرون كشيده شد.

به گفته خانواده اين كودك، وي به همراه دوست خود در حال بازي بوده كه به داخل آب رودخانه باد آور افتاده و تاعصريكشنبه خبري از وي نبود.

مهدي مراديان كودك پنج ساله دلفاني صبح روز پنجشنبه در شهر نورآباد دلفان مفقود شد.
شهرستان دلفان با 150 هزار نفر جمعيت و 444 روستا در شمال غربي استان لرستان واقع شده
است.

حدود 100 ساعت بارش طي هفته گذشته دبي برخي رودخانه ها به ويژه در پلدختر را تا دو هزار و 300 متر مكعب بر ثانيه افزايش داد.

ميانگين سامانه بارشي استان در كمتر از 92 ساعت 192 ميليمتر و متوسط اين سامانه در خرم آباد 205 ميليمتر اعلام شد.

متوسط بارش هاي استان در سال زراعي جاري 637 ميلي متر گزارش شده كه نسبت به مدت مشابه سال گذشته و بلند مدت به ترتيب 86 و 68 درصد افزايش يافته است.

قطع راه ارتباطي 80 روستا، آبگرفتگي سه هزار و 500 واحد مسكن شهري و روستايي، تخريب زير ساخت 70 روستا، تخريب 100 دهنه پل، خسارت سنگين به 30 كيلومتر راه اصلي و 250 كيلومتر راه روستايي، قطع آب 143روستا و شهر پلدختر، خسارت دو هزار و 570 ميليارد ريال به بخش كشاورزي و انسداد برخي محورهاي جاده اي و ريلي استان از آثار بارندگي هاي شديد و وقوع سيل هفته گذشته در استان بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز