تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

کشف جسد كودك غرق شده در سيلاب نورآباد

جسد «مهدي مراديان» كودك پنج ساله نورآبادي كه در سيلاب هفته گذشته غرق شده بود، عصر يكشنبه با كمك نيروهاي مردمي و جوانان اين شهرستان پيدا شد.

به گزارش ايرنا، جسد اين كودك در حد فاصل شش كيلومتري شهر نور آباد استان لرستان و در رودخانه بادآور منطقه اولاد قبا پيدا و از آب بيرون كشيده شد.

به گفته خانواده اين كودك، وي به همراه دوست خود در حال بازي بوده كه به داخل آب رودخانه باد آور افتاده و تاعصريكشنبه خبري از وي نبود.

مهدي مراديان كودك پنج ساله دلفاني صبح روز پنجشنبه در شهر نورآباد دلفان مفقود شد.
شهرستان دلفان با 150 هزار نفر جمعيت و 444 روستا در شمال غربي استان لرستان واقع شده
است.

حدود 100 ساعت بارش طي هفته گذشته دبي برخي رودخانه ها به ويژه در پلدختر را تا دو هزار و 300 متر مكعب بر ثانيه افزايش داد.

ميانگين سامانه بارشي استان در كمتر از 92 ساعت 192 ميليمتر و متوسط اين سامانه در خرم آباد 205 ميليمتر اعلام شد.

متوسط بارش هاي استان در سال زراعي جاري 637 ميلي متر گزارش شده كه نسبت به مدت مشابه سال گذشته و بلند مدت به ترتيب 86 و 68 درصد افزايش يافته است.

قطع راه ارتباطي 80 روستا، آبگرفتگي سه هزار و 500 واحد مسكن شهري و روستايي، تخريب زير ساخت 70 روستا، تخريب 100 دهنه پل، خسارت سنگين به 30 كيلومتر راه اصلي و 250 كيلومتر راه روستايي، قطع آب 143روستا و شهر پلدختر، خسارت دو هزار و 570 ميليارد ريال به بخش كشاورزي و انسداد برخي محورهاي جاده اي و ريلي استان از آثار بارندگي هاي شديد و وقوع سيل هفته گذشته در استان بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز