تبلیغات

استکبار عالم توان مقابله با ارتش ایران را ندارد

هم‌زمان با سراسر کشور در روز ارتش، در استان گلستان نیز مراسم رژه یگان‌های پیاده و موتوری مستقر در استان گلستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه گلستان، این مراسم باشکوه که نمایندگان دیگر نیروهای مسلح استان و شماری از مردم و مسئولان استانی نیز حضور داشتند، گوشه‌ای از توانمندی‌های نیروهای مسلح به نمایش گذاشته شد.

نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان و استاندار گلستان نیز در این مراسم حضور داشتند و یگان‌های مستقر در میدان از جلوی جایگاه رژه رفتند.

نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان در این مراسم گفت: توانمندی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حدی است که استکبار و قلدران عالم توان و اجازه مقابله و رویاروئی با این ارتش را به خود راه نمی‌دهند.

آیت الله «سیدکاظم نورمفیدی»، به‌مناسبت 29 فروردین روز ارتش و نیروی زمینی با اشاره به دستاوردهای نظامی ارتش ایران با تکیه بر دانش و توان بومی، اظهار کرد: شاید در گذشته حتی امکان تولید فشنگ و سیم خاردار با توجه به وابستگی کشور در ایران وجود نداشت، اما امروز به مدرن‌ترین سلاح‌های پیشرفته نظامی با دانش بومی مجهز شده‌ایم و کشور به خودکفائی رسیده است.

امام جمعه گرگان خاطرنشان کرد: توانمندی امروز نیروهای مسلح و ارتش ایران در حدی است که بسیاری از کشورهای منطقه برای حفظ و حراست از مرزها و مقابله با دشمنان خود انتظار کمک از سوی نیروهای مسلح ما را دارند.

نورمفیدی گفت: ما افتخار می‌کنیم که ایران اسلامی دارای نیروی مسلح قوی، پرتوان تحت زعامت و فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌باشد.

امیر سرتیپ 2 مهدی معمارباشی فرمانده قرارگاه عملیاتی تاکتیکی لشکر 30 گرگان و ارشد نظامی آجا در گلستان نیز در این مراسم طی سخنان کوتاهی بر آمادگی نیروهای مسلح در مقابل دشمنان تأکید کرد.

براساس این گزارش، مراسم روز ارتش در گرگان مرکز استان گلستان، زیر بارش شدید باران و وزش باد برگزار شد و پس از سخنرانی نماینده ولی فقیه در گلستان، پنج یگان به صورت نمادین از مقابل جایگاه و تمثال امام راحل و رهبر معظم انقلاب و شهدا رژه رفتند

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز