تبلیغات

۳۰ برنامه به مناسبت روز زمین پاک درکردستان برگزار می شود

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالوحید ریاضی فر ظهر امروز یکشنبه در نشست هم اندیشی و هماهنگی برگزاری مراسم روز زمین پاک در استان کردستان گفت: شعار امسال روز زمین پاک  درختان  برای زمین، زمین برای زندگی است.  

وی با اشاره به تهدیدات و مخاطرات عمده ای که باعث آلودگی زمین می شود، عنوان کرد:  برگزاری برنامه های آموزشی، فرهنگی واطلاع رسانی در خصوص هوشیارسازی زیست محیطی مردم امری ضروری است و باید بسیار به آن پرداخته شود.

وی اظهارداشت: همه ساله به مناسبت روز زمین پاک برنامه های مختلفی در سطح کشور و به تبع استان برگزار می شود تا بدین گونه مردم بیشتر با مباحث مربوط به آلودگی های زیست محیطی زمین آشنا شوند.

مدیر کل محیط زیست کردستان از برگزاری ۳۰ برنامه به این مناسبت در سطح استان خبرداد وبیان کرد: پاکسازی کوه ها وتفرجگاه ها، مسابقات هنری وورزشی، حضور در مدارس، جشنواره زیست محیطی برای کودکان از جمله برنامه هایی است که در هفته زمین پاک دراستان برگزار می شود.

ریاضی فر بیان کرد:  برگزاری کارگروه مدیریت پسماند، بازدید از جایگاه های زباله، ارسال بسته های آموزشی به ادارات و سازمان ها و تبلیغات محیطی هم از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت این روز در استان به اجرا در می آیند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز