تبلیغات

تجمع حدود 600کارگر بخش خدمات مجتمع آلومینیوم المهدی هرمزگان +تصاویر

ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1395/01/29 شناسه خبر: 706426

در اعتراض به مشخص نبودن وضعیت شغلی صورت گرفت:

حدود 600 کارگر بخش خدماتی مجتمع آلومینیوم المهدی هرمزگان در تجمع اعتراضی نسبت به مشخص نبودن وضعیت شغلی خود در محوطه این کارخانه تجمع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز،کارگران معترض در گفتگو با خبرنگاران از نامشخص بودن وضعیت شغلی خود خبر دادند و افزودند: ما حدود 600 کارگر در بخش خدماتی مجتمع آلومینیوم المهدی هرمزگان هستیم که  به کارهای خدماتی همانند  نگهداری ازفضای سبز ،آبدارخانه ،نظافت و غیره تحت  مسئولیت پیمانکار با 2 تا 15 سال سابقه کار  مشغول کار هستیم .

 

کارگران خدماتی در تشریح مشکلات خود گفتند: کارفرما بخش خصوصی مجتمع که از تقریبا از یکسال  پیش مدیریت این واحد را بر عهده گرفته است بعد از پایان سال94 که موعد قرارداد کار پیمانکار بخش خدمات خاتمه یافت، درصدد برآمد تا به همکاری خود با کارگرانی که تحت استخدام پیمانکار سابق بوده‌اند خاتمه دهد.

به گفته این کارگران، در مجتمع آلمینیوم المهدی حدود 2400 کارگر مشغول کارند که از این تعداد  حدود 600 نفر در بخش خدمات فعالند و از قرار معلوم کارگران خدماتی علاوه بر آنکه  سال جدید وضعیت شغلی مشخصی ندارند دستمزد اسفند 94 وعیدی سال 95 خودرا از پیمانکار سابق طلبکارند.

 

 

همچنین گفته می‌شود که کارگران خدماتی مورد نظر از اتفاقات اخیر پی‌گیر یکسان سازی حقوق و سایر مزایای قانونی خود همانند دیگرهمکاران شاغل در کارخانه بوده اند که تاکنون این خواسته آنها محقق نشده است.

 

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می‌شود...

 

انتهای پیام/گ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز