تبلیغات

پست ۲۳۰.۶۳ كيلوولت شهید بسطامی افتتاح می شود

سید علی اکبر صباغ در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به افتتاح پست ۲۳۰.۶۳ كيلوولت شهید بسطامی به منظور بهبودپارامترهای کیفی برق در شبکه استان به خصوص دامغان و شاهرود، افزود: این پروژه همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان سمنان افتتاح خواهد شد.

وی گفت:  با توجه به توسعه منطقه به ویژه در بخش صنعت و کشاورزی و پيش بيني هاي انجام شده در اين خصوص، شركت برق منطقه اي سمنان اقدام به احداث یک دستگاه پست ۲۳۰.۶۳ كيلوولت به منظور بهبود پارامترهای کیفی برق در شبکه استان به خصوص شهرستانهای دامغان و شاهرود کرد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان افزود: با بهره برداري از این پست، علاوه بر ايجاد ظرفيت هاي جديد براي برق رساني به متقاضيان و مشتركان برق به ويژه در بخش صنعت وکشاورزی، قابليت اطمينان و پايداري شبكه نيز افزايش خواهد یافت و همچنین زیر ساخت مناسبی برای توسعه و ایجاد پست های جدید الاحداث فوق توزیع در استان به ویژه شهرستان های دامغان و شاهرود فراهم خواهد آمد.

   صباغ گفت: شهرستانهای شاهرود و دامغان در حال حاضر هریک دارای یک پست ۲۳۰.۶۳ كيلوولت هستند که با  توجه به موقعیت قرار گیری پست جدید، شرایط برای استفاده بهینه ازآن و بهره مندی هرچه بهتر شبکه برق استان و این دو شهرستان فراهم آمده است.

وی افزود: پست۲۳۰ کیلوولت شهید بسطامی در محل پست ۴۰۰ کیلوولت موجود احداث شده و این امر موجب کاهش هزینه های احداث این طرح شده است.  

رئیس هیئت مدیره شرکت برق منطقه ای سمنان هزینه احداث پست ۲۳۰.۶۳ كيلوولت را ۳۴۰ ميليارد ريال عنوان کرد و گفت: اين پروژه همزمان با سفر هیئت دولت به استان، رسما به بهره برداری خواهد رسید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز