تبلیغات

عادل شیحی: به دو هفته استراحت نیاز دارم

هافبک مراکشی استقلال توضیحاتی را درباره میزان مصدومیت خود ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، عادل شیحی در خصوص آسیب دیدگی اش که منجر به خروج او از زمین شد، گفت: من در بازی قبل دچار مصدومیت شدم؛ از ناحیه مچ پا و نزدیک به آشیل ضربه ای به من وارد شد. در طول هفته نیز فیزیوتراپی کردم و روز پنجشنبه نیز آخرین تست پزشکی را پشت سر گذاشتم و همه چیز مناسب بود. صبح روز بازی نیز کادر فنی از من سوال کردند و من هم به آنها اعلام کردم که علاقمند به کمک به تیم استقلال هستم و در نهایت در ترکیب تیم قرار گرفتم.

وی ادامه داد: در اواسط نیمه اول از ناحیه عضله پشت سابق پای راست احساس درد شدید کردم و نتوانستم بازی را ارائه دهم. امروز(شنبه) نیز از پای خودم MRI گرفتم و دکتر نوروزی نیز نتیجه این آزمایش را مشاهده کردند که اعلام کردند مشکل خاصی نیست اما برای بازگشت به میدان به زمان دو هفته ای نیاز دارم.

هافبک مراکشی استقلال در پایان به سایت باشگاه گفت: از جانب خودم از هواداران عذرخواهی می کنم و امیدوارم در بازی های بعدی بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم. هواداران حق دارند که از ما انتظار داشته باشند و بدانند تمام تلاش ما این است که بتوانیم با نتایج خود آنها را خوشحال کنیم.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز