تبلیغات

ندا شهسواری: یک معجزه مرا المپیکی کرد

خطر حذف ندا شهسواری از حضور در مسابقات المپیک ریو، رقابتهای گزینشی المپیک را تحت تاثیر قرار داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت جهانی ITTF، در مسابقه تنیس روی میز بانوان انتخابی آسیای میانه، ندا شهسواری که با ناامیدی تمام مسابقه را به الگا کیم از ازبکستان باخته بود به ناگهان نتیجه در یک دوئل نزدیک برگشت.

باورنکردنی

ندا شهسواری که از نتیجه بازی هنوز گیج بود گفت: "برایم باور نکردنی بود چون در ابتدای بازی من عقب بودم. حتی در گیم آخر هم 6-10 عقب بودم. فکر میکردم همه چیز برای من تمام شده ولی یک معجزه رخ داد. یک مرتبه به بازی برگشتم و امتیازات را یکی یکی به دست آوردم و من بازی را بردم."

مجدد تمام نیرو بازگشت و گام به گام به سوی پیروزی رفت. تماشاگران هم به گرمی در استادیوم کویین الیزابت او را تشویق می کردند.

ندا شهسواری اضافه کرد: الگا کیم بازیکنی با تمرکز بسیار بالا است. بازی مقابل او بسیار سخت است. باید مطمئن باشی که کاملا روی بازی تمرکز داری. بدون شک ندا شهسواری کاملا متمرکز بود.

ندا شهسواری که در المپیک 2012 لندن حضور داشت افزود: "بازی های المپیک آرزوی هر بازیکنی است چون هر چهار سال یکبار برگزار می‌شود. این دومین بار است که در مسابقات المپیک حضور دارم. بار اول واقعا تجربه با ارزشی بود ولی الان با آمادگی بیشتری شرکت خواهم کرد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز