تبلیغات

عسگری: نمی‌توان تشخیص داد گل پرسپولیس آفساید بود یا نه/ پنالتی پرسپولیس کاملا صحیح بود

حسین عسگری در خصوص قضاوت تیم داوری دربی 82 در نیمه نخست بازی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: محسن ترکی قضاوت خوب و کم اشتباهی داشت و کاملا بر بازی مسلط بود و با توجه به تجارب بین‌المللی و داخلی که دارد، به خوبی توانست بازی را مدیریت کند.

وی افزود: در مورد صحنه پنالتی باید بگویم تصمیم ترکی کاملا درست بود، متاسفانه اکثر بازیکنان ما از قوانین به خوبی آگاه نیستند، آنها باید بدانند وقتی توپ به جریان بیفتد اگر صحنه‌ای مشابه صحنه پنالتی اتفاق بیفتد که مانند کشتی یا جودو بود داور آن را پنالتی اعلام خواهد کرد. اگرچه ممکن است در برخی موارد به دلیل شلوغی درون محوطه جریمه داور چنین صحنه‌هایی را نبیند اما اگر ببیند قطعا خطا اعلام خواهد کرد.

عسگری در مورد گل اول تیم پرسپولیس آفساید بوده یا نه، اظهار داشت: تصاویر تلویزیونی واضح نبود و نشان نداد که آیا آن صحنه آفساید بوده یا نه چون باید دوربین صحنه را می‌گرفت که بر روی خط آفساید قرار داشت. بنابراین با این تصاویری که پخش شد نمی‌توان قضاوت کرد که آیا گل اول پرسپولیس آفساید بوده یا نه.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز