تبلیغات

پرسپولیس یک - استقلال صفر / (گزارش همزمان/ترکیب اصلی )

پرسپولیس و استقلال از ساعت 17 دربی 82 پایتخت را برگزار می کنند ومسابقه ای که نتیجه آن به احتمال زیاد قهرمان لیگ برتر را مشخص خواهد کرد.

عصرایران - پرسپولیس و استقلال از ساعت 17 دربی 82 پایتخت را برگزار می کنند ومسابقه ای که نتیجه آن به احتمال زیاد قهرمان لیگ برتر را مشخص خواهد کرد. پرسپولیس صفر - استقلال صفر / (گزارش همزمان/ترکیب اصلی )

16:45 ترکیب اصلی استقلال با سوپرایز پیش بینی شده عصرایران همراه است. پرویز مظلومی تصمیم گرفته که در این بازی به حملات سرعتی دست بزند . این ضدحملات استقلال را معتی می دهد. حملات پرسپولیس و ضدحملات خطرناک استقلال که کامیابی نیا رابرای حراست از خط دفاعی ندارد.

16:46 پیمان یوسفی می گوید که کارشناسان استقلال را صاحب دفاع بهتر می دانندو پرسپولیس را صاحب خط حمله بهتر. خب می تونه راخت بگه:«پرسپولیس بهترین خط حمله رو داره و استقلال دومین خط دفاعی خوب لیگ»

16:52 یوسفی بین این بازیگران دعوت کرده به برنامه که سام درخشانی ، غفوریان کامبیر دیرباز و ... هستند افتاده و می خواهد آنها را به فرستادن اس ام اس ترغیب کند و آمار سرخابی بودن شان را مثلا در بیاورد.اما الان همه شان افتاده اند به جان یوسفی که خودت طرفدار کدام تیم هستی؟

16:53 برنامه امسال هرچند با استانداردهای تلویزیونی فاصله دارد اما باز هم از برنامه سال قبل که مجری ها آمده بودند بسیار بهتر است. بسیار بهتر.

16:55 آقای حسینی هم روی مخ رفتن را شروع کرده. سوال اینه که مگه نمی تونن زودتر تبلیغ رو شروع کنن که ما بازی رو از اول ببینیم؟ الان تیم ها دارن میان توی زمین و هر لحظه است که پیمان یوسفی بگه بریم آگهی ببینیم بیایم

16:57 حس خوبیه به نظر شما ؟ اینکه پرسپولیس و استقلال بازی دارن و ترکیب اصلی شون رو نشون می ده بعد به جای محصص که تحلیل کنه این ترکیب اصلی یعنی چه. سام درخشانی داره در مورد بازیکنان و روح هادی نوروزی حرف می زنه؟

16:58 این صداوسیمایی ها ما رو پیر می کنن تا یاد بگیرن که باید 15 دقیقه قبل از بازی هر کاری دارن تموم کنن و مردم این 15 دقیقه نزدیک به بازی رو تصویر استادیوم رو ببینن به همراه صدای تماشاگران که بشنوند. همچنان تبلیغات ادامه دارد. 

16:59 هانی نوروزی وسط زمین می دود....

17:00 ساعت 5 شده اما خدای نکرده برنامه ندارند راس ساعت بازی را برگزار کنند. 

17:01 تلوزیون بازی رفت رو هم با کیفیت HD پخش کرده بود اما احمدی می گه بار اوله . خدا می دونه کی اشتباه می کنه؟

دقیقه 1 استقلال شروع می کنه به اوت می زنه . اوت رو هم می گیره دوباره به اوت می زنه 

دقیقه 2 :ترکی اولین اشتباهش رو می کنه و کرنر پرسپولیس رو اوت می گیره . 

دقیقه 4 : پرسپولیس توی حمله ها پرتعداده و این یعنی در ضدحمله ضربه پذیره

دقیقه 5 پرسپولیس داره بهتر بازی می کنه . اونا کنترل توپ رو در اختیار دارن و تا پشت هیجده قدم خوب میان ...

گلللللللللللللللللللللللللللللللللل

دقیقه 5 شوت سرکش نواللهی را رحمتی به بیرون از شش قدم دفع کرد و طارمی گل اول بازی را در برگشت به ثمر رساند. 

دقیقه 6 طارمی به یاد نوروزی عدد 24 را نشان می دهد

دقیقه 7 هنوز وقت نشده آهسته گل را نشان بدهند 

دقیقه 7 صحنه آهسته را نشان می دهد از یک دقیقه قبل کلی طول می کشد

دقیقه 8 پرسپولیس بازی را آرام می کند و البته استقلالی ها هم کار سریعی نمی کنند. 

دقیقه 9 امید ابراهیمی یک شوت نا امید کننده می زند و توپ به اوت کنار زمین می رود. 

دقیقه 10 از مدیران صداوسیما درخواست داریم HD پحش نکنن اما تصویر خوب بگیرن که بتونن ضربه رو به صورت آسته نشون بدن. واقعا از 10 نما نشون داد یه دونه ش کامل نبود. 

دقیقه 11: آفساید برای استقلال . حملات پرسپولیس زهردارتر هستند. به نظر آبی ها کمی تمرکزشان را از دست داده اند و می شود پیش بینی کرد که تا 5 دقیقه دیگه به بازی برگردن.

دقیقه 12: پرسپولیس در خط هافبک و بعد از نوراللهی ضعف شدید دارد اگر استقلال به آنجا برسد گل خواهد زد. 

دقیقه 14 : استقلال هنوز تمرکز لازم را به دست نیاورده . 

دقیقه 15: ترکی دومین اشتباهش را هم به نفع استقلال می کند. توپی که با شانه بنگر زده بود هند گرفته می شود و یک موقعیت خطرناک برای استقلال. 

دقیقه 16: آبی ها در آفساید هستند و بازی باید توسط سوشا شروع شود. 

دقیقه 17: موقعیت خطرناک برای استقلال. برهانی از پشت دفاع حرکت می کند و تک به تک می شود و کرنر  برای استقلال. سومین اشتباهه ترکی به نفع استقلال . اوتی که کرنر گرفته شد. 

دقیقه 18: دومین کرنر استقلال . آبی ها روی بازی مسلط شده اند. 

دقیقه 19: چهارمین اشتباهه ترکی این بار به نفع پرسپولیس او خطای بنگر روی برهانی را اوت می گیرد. 

دقیقه 20: آبی ها روی توپ های بلند و پشت دفاع پرسپولیس برنامه دارند. آنها با پرس مقابل دفاع مواجه می شوند پاس عمقی می دهند و اکثرا موفق هستند. 

دقیقه 21 : آبی ها روی زمین موقعیت بسیار خوب دارند. آنها از سمت راست پرسپولیس جلو می آیند و و 3 به تک مقابل انصاری توپ را به اوت می زنند. این بازی گل خواهد داشت. 

دقیقه 22:

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز