تبلیغات

اخلاقی و نوری حریفان خود را شکست دادند/ استقبال خوب تماشاگران

اخلاقی و نوری حریفان خود را شکست دادند/ استقبال خوب تماشاگرانE1-DG FG'ÌÌ 1B'(*G'Ì 'F*.'(Ì *ÌEG'Ì EDÌ ©4*Ì "2'/ H A1F¯Ì '2 5(- 'E1H2 ,E9G /1 3'DF ñò G2'1 FA1Ì H124¯'G "2'/Ì ":'2 4/.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله نهایی رقابتهای انتخابی تیمهای ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ برزیل صبج روز جمعه ۲۷ فروردین ماه در اوزان ۶۵، ۷۴ و ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد و وزن ۸۵ کیلوگرک کشتی فرنگی آغاز شد.

بر این اساس مدعیان وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی در دور اول بروی تشک رفتند که طی آن حسین نوری با نتیجه ۴ بر صفر داود اخباری را شکست داد. در دیگر کشتی این وزن نیز حبیب اله اخلاقی با نتیجه ۸ بر صفر از سد یوسف قادریان گذشت. مجتبی کریمی فر دیگر مدعی این وزن در دور اول استراحت داشت.

یکی از نکات حالب توجه در رقابتهای انتخابی تیم ها ملی کشتی فرنگی استقبال خوب تماشاگران از مسابقات است که بسیاری از آنان ترجیح دادند قبل از برگزاری دربی تهران با حضور در سالن ۱۲ هزار نفری شاهد پیکارهای کشتی باشند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز