تبلیغات

طغیان رودخانه‌ها تاسیسات آب و فاضلاب خوزستان را زیر آب فرو برد

جانشین شرکت آبفای استان خوزستان با اشاره به وقوع سیلاب در خوزستان گفت: طغیان رودخانه‌ها بخشی از تاسیسات آب و فاضلاب استان خوزستان را زیر آب فرو برد.

به گزارش ایسنا، "محسن درفشان" با کم سابقه دانستن وقوع سیل اخیر و افزایش چشمگیر حجم آب در پشت سدهای خوزستان گفت: با طغیان رودخانه دز تلمبه‌خانه و تصفیه خانه فاضلاب دزفول به زیر آب فرو رفته است.

وی با اشاره به وقوع سیلاب در اندیمشک از زیر آب رفتن سه حلقه چاه تامین آب آشامیدنی این شهر خبر داد و افزود: در زمان حاضر روند آبرسانی با استفاده از ذخیره آب موجود، تحت کنترل است.

بنا بر اعلام جانشین شرکت آبفای خوزستان وقوع سیلاب و طغیان رودخانه در شهر سردشت دزفول نیز منجر به از مدار خارج شدن تاسیسات آب خام این شهر شده است که در حال حاضر از ذخایر موجود آب برای آبرسانی استفاده می‌شود.

بر اساس این گزارش، در هفتکل و لالی نیز سیلاب روند برداشت و تامین آب خام را تحت تاثیر قرار داده با این حال در لالی با استفاده از مخزن ذخیره 10 هزارمتر مکعبی، وضعیت عادیست و در هفتکل نیز شرایط تحت کنترل است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز