تبلیغات

بازیکنان استقلال و پرسپولیس پا پس نمی کشند/ شرایط بازی متفاوت است

بازیکنان استقلال و پرسپولیس پا پس نمی کشند/ شرایط بازی متفاوت استE/'A9 ~Ì4ÌF *ÌE AH*('D '3*BD'D (' *'©Ì/ (1 'ÌF©G 41'Ì7 'ÌF *ÌE (' ~13~HDÌ3 E*A'H* '3* ¯A*: ('2Ì©F'F G1 /H *ÌE (1'Ì 13Ì/F (G ~Ì1H2Ì Ì© D-8G ~' ~3 F.H'GF/ ©4Ì/.

صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار مهر با حساس خواندن دیدار سرخابی ها در روز جمعه گفت: دربی همیشه حساس است و هر کس که بگوید این دیدار با سایر دیدارها متفاوت نیست، به اعتقاد من حرف درستی نزده است. این بازی برای همه مردم و حتی آنها که علاقه ای به فوتبال ندارند جذاب است و همیشه چند روز قبل از بازی و چند روز بعد از بازی تمامی صحبت های مردم در خصوص این دیدار است.

مدافع پیشین استقلال در مورد شرایط این تیم افزود: آبی پوشان تقریبا تمام فصل را با صدرنشینی پشت سر گذاشته اند و تنها در هفته اخیر به جایگاه دوم نزول پیدا کردند و مطمئنم تلاش می کنند تا با پیروزی مقابل پرسپولیس دوباره به صدر جدول بازگردند.

وی تاکید کرد: درست است که استقلال مقابل سپاهان به تساوی دست پیدا کرد اما با توجه به تفاوت دربی با سایر دیدارها هیچ کدام از بازیکنان دو تیم به سادگی از کنار این بازی نخواهند گذاشت و نتایج گذشته را فراموش کردند و تمام تمرکزشان بر روی این دیدار است و نمی خواهند که بازنده این بازی باشند.

ورمزیار خاطرنشان کرد: پرسپولیس درست است که در ابتدای فصل جایگاه مناسبی در جدول نداشت و علاقه مندان به فوتبال را نگران کرده بود اما برانکو توانست این تیم را از بحران خارج کرده و با ارائه بازی های خوب تیمش را بالای جدول رسانده و در چهار هفته پایانی هم امتیاز با استقلال باشد و مطمئنا دنبال این هستند که بتوانند با پیروزی مقابل آبی پوشان خود را به صدر جدول برسانند.

مدافع پیشین استقلال در خصوص نتیجه این دیدار نیز گفت: پیش بینی بسیار مشکل است دربی بازی باتجربه هاست و هر تیمی که از تجربه بیشتر استفاده کند و بازی منطقی و به دور از احساسی از خود ارائه دهد، مطمئنا پیروز میدان خواهد بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز