تبلیغات

کشف جسد یكی از مفقودان سیل در دهلران

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از ایرنا، امیدعلی سبزی اظهار كرد: ساعتی پیش نیروهای بسیج سپاه موفق شدند یك جسد را پیدا كنند كه احتمال داده می شود جسد راننده تریلری باشد كه شب گذشته در محدوده جاده كمربندی دهلران گرفتار سیل شده بود.


وی با بیان اینكه جسد 800 متر پایین تر از محل گرفتار شدن تریلر پیدا شد، افزود: به دنبال اعلام گزارشی مبنی بر مفقود شدن 2 نفر بر اثر سیلاب شب گذشته جستجوها برای پیدا كردن این افراد با حضور تیم های امدادی هلال احمر و نیروهای بسیجی شروع شد.


سبزی تاكید كرد: پس از هشت ساعت تلاش بی وقفه جسدی توسط نیروهای بسیجی پیدا شد كه مربوط به یكی از این 2 نفر مفقود شده است ضمن اینكه تلاش برای یافتن فرد دیگری كه مفقود شده همچنان ادامه دارد.


با توجه به اسناد و مدارك همراه جسد، هویت این فرد كه از اهالی شهرستان میاندوآب، 44 ساله به نام سیروس سرور آذراست كه در منطقه جنوب دهلران كشف و به سردخانه شهر منتقل شد.


وی با اشاره به بارش 181 میلی متری باران در این شهرستان طی شب گذشته یادآور شد: این بارش ها و وقوع سیل خسارت زیادی به زیرساخت ها، تاسیسات شهری و منازل مسكونی وارد شده و جاده كمربندی دهلران نیز بدلیل تخریب چند دهنه پل مسدود شده است.


فرماندار دهلران گفت: در اثر بارش های شدید باران و تگرگ سه دهنه پل در مسیر كمربندی دهلران به صورت كامل تخریب شده و پنج دستگاه خودرو نیز از روی پل ها به پایین سقوط كردند كه در این حوادث 9 نفر نیز مصدوم شدند كه توسط نیروهای امدادی به مراكز درمانی منتقل شدند.


براساس پیش بینی های هواشناسی استان ایلام بارش شدید باران كه از روز سه شنبه در بیشتر مناطق این استان آغاز شده همچنان ادامه دارد؛ این بارش ها تا روز جمعه تداوم دارد و در این مدت احتمال وقوع سیل، آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.


براثر جاری شدن سیل و طغیان رودخانه كنجان چم در منطقه میمك نیز شب گذشته یك زن باغدار مفقود شده كه تاكنون با وجود انجام عملیات جستجو هنوز پیدا نشده است.

2016

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز