تبلیغات

مایکروسافت به روز رسانی ماه دسامبر را برای کاربران دسته Slow آفیس ۲۰۱۶ منتشر کرد

به تازگی شرکت مایکروسافت به روز رسانی جدید ماه دسامبر را برای کاربران اینسایدر حلقه Slow آفیس ۲۰۱۶ منتشر کرده است. این بسته به روز رسانی با شماره ی ۱۶۱۲ و بیلد ۷۶۲۸.۲۰۴۸ عرضه شده است و اگر از کاربران آفیس ۳۶۵ باشید به طور حتم با ویژگی های جدید ارائه شده آشنایی خواهید داشت.

گروه ورزشی: به تازگی شرکت مایکروسافت به روز رسانی جدید ماه دسامبر را برای کاربران اینسایدر حلقه Slow آفیس ۲۰۱۶ منتشر کرده است. این بسته به روز رسانی با شماره ی ۱۶۱۲ و بیلد ۷۶۲۸.۲۰۴۸ عرضه شده است و اگر از کاربران آفیس ۳۶۵ باشید به طور حتم با ویژگی های جدید ارائه شده آشنایی خواهید داشت.

به گزارش خبرنگار بولتن نیوز،در نسخه جدید آفیس علاوه بر رفع باگ ها ویژگی های جدیدی نیز مشاهده می شوند که از جمله ی آن ها به امکان نمایش و بازگردانی سریع ویرایش های انجام شده در فایل های اشتراک گزاری شده نام برد. علاوه بر این به ویژگی های دیگری همچون امکان انتخاب ساده اشیاء و ویرایش آن ها، اضافه شدن قابلیت پخش چندین فایل موسیقی در اسلاید ها، تغییرات مثبت در نحوه ی اتصال داده ها و بهینه سازی عملکرد در اکسل، بهبود در پشتیانی از کیبورد، Narrator و ابزار کمکی در Visio و اضافه شدن قابلیت نمایش دیاگرام ها در دستگاه های دیگری همچون آیفون و آیپد می توان اشاره کرد چنانچه شما عزیزان ازکاربران اینسایدر آفیس هستید می توانید برای دریافت این به روز رسانی به آدرس زیر در آفیس ۲۰۱۶ مراجعه کنید.

choose File > Account > Update Options > Update Now

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز