تبلیغات

کرمانشاه میزبان جام جهانی کشتی آزاد شد

ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1395/10/23 شناسه خبر: 1004701

با نظر موافق فدراسیون کشتی، میزبانی رقابت های جام جهانی کشتی آزاد سال 2017 به استان کرمانشاه رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا محمد حسین محبی رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت اظهار کرد: رقابت های جام جهانی کشتی آزاد با حضور 8 یا 10 تیم برتر جهان در شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

محبی افزود: این رقابت ها قرار است روز جمعه 29 بهمن در سالن 6 هزار نفری مجموعه ورزشی حضرت امام (ره) کرمانشاه برگزار شود.

وی گفت: در سال های گذشته معمولا 10 تیم اول کشتی جهان در رقابت های جام جهانی حضور پیدا می کردند و امسال نیز احتمالا مسابقات با همین تعداد تیم ها یا نهایتا هشت تیم برگزار شود.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه خاطرنشان کرد: ایران، آمریکا، روسیه، آذربایجان، گرجستان، ترکیه، اوکراین و کوبا هشت تیم اول کشتی جهان را تشکیل می دهند.

محبی خاطرنشان کرد: تیم های شرکت کننده روزهای 27 و 28 بهمن وارد کرمانشاه می شود، عصر روز پنجشنبه بیست و هشتم وزن کشی صورت می گیرد و مسابقات نیز از صبح روز جمعه 29 بهمن آغاز و تا شامگاه همین روز نیز پایان می یابد.

وی همچنین از آمادگی کامل استان برای برگزاری شایسته رقابت های جام جهانی کشتی خبر داد و گفت: با کمک استاندار و سایر مسوولان استان رقابت ها را به بهترین شکل ممکن برگزار خواهیم کرد.

محبی در پایان گفت: رقابت های جام جهانی کشتی برای همه کشورهای شرکت کننده از اهمیت زیادی برخوردار است و قطعا تمامی آن ها با بهترین نفرات خود که حائز عناوین المپیک و جهان هستند در رقابت ها حضور پیدا می کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز