تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

تشکیل باند زورگیری خودرو توسط دو برادر

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، در اواخر سال 1394 فردی به کلانتری 124 قلهک مراجعه و در اظهاراتش به مأمورین اعلام کرد که خودرو سواری شخصی وی  به شماره انتظامی ایران 55/***م64 توسط دو نفر مورد سرقت قرار گرفته است . 

پرونده در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ : 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت بعنف خودرو" و به دستور سرپرست دادسرای ناحیه 34 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . 

اظهارات مالباخته : 

مالباخته پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " از طریق آگهی روزنامه قصد فروش خودرو ( بسترن B50  ) خود را داشتم ؛ فرد ناشناسی با من تماس گرفت و جهت رؤیت و خرید خودرو با تعیین قرار ، به نشانی محل سکونت بنده در خیابان اخلاقی مراجعه کرد ؛ خریداران خودرو دو نفر جوان بودند که پس از توافق بر سر قیمت خودرو ، هر سه نفر به بهانه آزمایش خودرو سوار ماشین شدیم . در طول مسیر حرکت ، ناگهان آنها با تهدید چاقو اقدام به سرقت خودرو بنده بهمراه کلیه مدارک خودرو کردند " . 

دستگیری متهمین : 

با توجه به شیوه و شگرد متهمین در انجام سرقت بعنف خودرو ، اقدامات پلیسی جهت شناسایی متهمین انجام و سرانجام شخصی بنام "امیرحسین. ب" ( متولد 1365 ) شناسایی و تصویر وی بعنوان یکی از سارقین از سوی مالباخته شناسایی شد ؛  در ادامه ، با شناسایی برادر امیرحسین بنام "حمیدرضا" ( متولد 1356 ) بعنوان دیگر سارق زورگیر خودرو ، دستگیر هر دو برادر در دستور کار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . 

با انجام تحقیقات پلیسی ، مخفیگاه دو برادر در منطقه هشتگرد کرج و شهرستان ساری شناسایی و کارآگاهان با اخذ نیابت قضایی ، جهت دستگیری متهمین اعزام شدند . 

در اولین مرحله از دستگیری این دو برادر سارق ، ابتدا امیرحسین در داخل مخفیگاهش در شهرستان ساری دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش یک قبضه سلاح کمری با تعدادی فشنگ جنگی کشف شد ؛ در ادامه ، حمیدرضا نیز در شهرستان هشتگرد دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه ش یک قبضه سلاح کمری بهمراه تعدادی فشنگ جنگی بهمراه چند جلد شناسنامه و کارت ملی متعلق به افراد غیر ، امهار مجعول و ... کشف شد . 

اعتراف به سرقت های مشابه : 

هر دو برادر در اظهارات اولیه منکر هرگونه زورگیری وس رقت بعنف خودرو از مالباخته شده اما پس از مواجه حضوری با شاکی و همچنین اسناد و مدارک غیر قابل انکار از سوی کارآگاهان به ناچار لب به اعتراف گشوده و به سرقت بعنف خودرو از مالباخته و همچنین انجام سرقت مشابه اعتراف کردند.

با شناسایی محل نگهداری خودرو مسروقه در شهرستان حصارک کرج ، تیمی از کارآگاهان پایگاه سوم به محل اعزام و ضمن کشف خودرو مسروقه ، در تحقیقات میدانی از اهالی محل اطلاع پیدا کردند که حمیدرضا خود را بنام مهندس کریمی معرفی کرده است . 

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی ، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اشاره به سابقه دار بودن متهمین و تحت تعقیب قرار داشتن آنها گفت : در ادامه رسیدگی به جرایم ارتکابی متهمین و بررسی سوابق آنها مشخص شد که این دو برادر از چهار سال پیش و به اتهام کلاهبرداری به شیوه صدور چک های بلامحل ، از سوی مرجع محترم قضایی کرمانشاه تحت تعقیب قرار هستند . 

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به کشف یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس سرقت شده از متهمین که به همین شیوه و شگرد اقدام به زورگیری آن در پوشش خریدار خودرو کرده بودند ، در پایان این خبر گفت : از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت خودرو قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهمین و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در سیدخندان – خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه نمایند.

2022

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز