تبلیغات

مرحوم آیت الله هاشمی اسطوره صبر و استقامت در زندان رژیم شاهی بود

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مراسم گرامیداشت یار دیرینه امام و رهبری مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی ، روز پنج شنبه با همت خانه کارگر مازندران ، کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی ، اتحادیه زنان خانه کارگر استان و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در مسجد حجتیه صبوری قائمشهر برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین علی معلمی در این مراسم افزود: مردم ، نظام و مسئولین هیچ گاه تدبیرهای این مبارز کهن سال را فراموش نمی کنند.
وی با بیان اینکه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی از چهره های درخشنده و از شاگردان امام راحل بوده است ، گفت : مرحوم هاشمی رفسنجانی در دوران مبارزه با ستم شاهنشاهی با جدیت در صحنه های مبارزه حضور داشت.
امام جمعه قائمشهر افزود: هاشمی رفسنجانی در زندان از جمله افراد نادری بوده است که زندانیان سیاسی را نصیحت می کرد تا مبادا زیر بار شکنجه های ساواک پشیمان و از ادامه راه خسته شوند.
وی با بیان اینکه ان مرحوم درمرحله پایانی عمر 82 ساله اش با عزت و احترام تشییع شد ، گفت که مقام معظم رهبری در پای جنازه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی یک وحدت ملی و یکپارچه را ایجاد کرد که از هر قشر و با هر تفکر سیاسی امده بودند تا برای ایشان در پیشگاه الهی طلب مغفرت کنند.
بر اساس این گزارش قرار شد مجلس بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی روز شنبه نیز از ساعت 10 تا 12 صبح در مصلی جمعه قائمشهر برگزار شود.
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی **انتشار دهنده:سید محسن حسن نیا
/1899/7334

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز