تبلیغات

خصوصیت ممتاز آیت الله هاشمی همراهی با امام، انقلاب و رهبری بود

به گزارش ایرنا محمد حجتی پور عصر چهارشنبه در آیین ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع عنبرآباد افزود: امروز تمام رهبران و آزادگان جهان داغدار و متأثر از ارتحال نابهنگام آیت الله هاشمی هستند.
وی تصریح کرد: زندگی پرافتخار آیت الله هاشمی رفسنجانی مملو از نکات و پیام هایی است که هر کدام از آن نقشی مهم در تثبیت و تقویت انقلاب دارد.
وی گفت: برخی درصدد سوء استفاده از ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی بودند ولی با پیام رهبری تمام نقشه های منافقین خنثی شد.
فرماندار عنبرآباد افزود: متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی حجت را بر همگان تمام و بار دیگر طنین وحدت در زمینه تقویت روز افزون انقلاب را در جامعه طنین انداز کرد.
وی اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی کم نظیر و مثال زدنی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب است لذا همه باید راه این بزرگمرد را ادامه دهند.
وی خاطرنشان کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی مجاهد دوران نهضت اسلامی و یار دیرین حضرت امام خمینی (ره) و رهبری است که از جان و مال خود در راه پیروزی انقلاب اسلامی گذشت.
حجتی پور از حضور باشکوه و مثال زدنی مردم در آیین گرامیداشت ارتحال آیت الله هاشمی قدردانی کرد و خواستار همدلی و وفاق در راستای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب شد.
خبرنگار: هادی شفیعی مجاز** انتشار دهنده: نجمه حسنی
7450/3029

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز