تبلیغات

اعتراف به کشتن زن عمو +عکس

به گزارش جام‌جم، صبح 25 آذر امسال ماموران پلیس صومعه‌سرا اطلاع یافتند زن 64 ساله‌ای در خانه‌اش به قتل رسیده است. ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند برادرزاده شوهر این زن رفت و آمد زیادی به خانه زن‌عمویش داشته و آخرین بار همسایه‌ها دیده‌اند که محسن بارها از پشت پنجره بیرون خانه را نگاه می‌کرده و از مسیر مزرعه آنجا را ترک کرده است.

دو هفته بعد از این جنایت محسن در یکی از بیمارستان‌های تهران شناسایی و دستگیر شد. متهم در بازجویی منکر قتل شد و گفت: به کار ساخت و ساز اشتغال دارم و چون خانه‌های در حال ساختم در منطقه صومعه‌سراست، بیشتر اوقات در این شهر و در خانه زن‌عمویم بودم. روز حادثه به خانه زن‌عمویم رفتم که دیدم در خانه باز است، هرچه صدایش کردم جوابی نشنیدم و زمانی که وارد خانه شدم، با جسد او روبه‌رو شدم. در این هنگام ناگهان پشت سرم در بسته شد و لحظاتی بعد صدای زنگ خانه به صدا در آمد و پس از آن خواهرزاده زن‌عمویم وارد خانه شد و با دیدن جسد خاله‌اش شروع به جیغ و فریاد کرد که من از ترس پا به فرار گذاشتم.

وی ادامه داد: پس از این‌که به تهران آمدم به خاطر بیماری کلیوی در بیمارستان بستری شدم که ماموران مرا شناسایی کرده و در بیمارستان دستگیر کردند. من مرتکب قتل زن‌عموی خود نشدم و به خاطر این‌که مرا به عنوان قاتل دستگیر نکنند فرار کردم .

در حالی که متهم منکر قتل زن میانسال بود با دستور قضایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی صومعه‌سرا قرار گرفت و پس از چند روز سکوت، به قتل زن‌عمویش اعتراف کرد.

سرهنگ اردشیر آقاجانی، فرمانده انتظامی صومعه‌سرا نیز دیروز با تائید این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: متهم در اعترافات خود دلیل قتل را اختلاف‌های خانوادگی و درگیری لفظی اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد: متهم با قرار صادر شده به زندان منتقل شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز