تبلیغات

پشت پرده غیبت بازیکنان بارسا در مراسم فیفا

پشت پرده غیبت بازیکنان بارسا در مراسم فیفا

روز گذشته بازیکنان بارسلونا در اقدامی عجیب تصمیم گرفتند که به مراسم The Best فیفا نروند به این بهانه که بازی حساس با بیلبائو را در پیش دارند.

به گزارش "توپ 90"، در واقع این دلیل در بیانیه رسمی باشگاه بارسلونا قید شده بود؛ اما به ادعای دیاریو اسپورت، در پیش بودن بازی حساس با بیلبائو در یک هشتم نهایی کوپا دل ری، علت اصلی غیبت اینیستا، سوارز، مسی و پیکه نبوده است.

گفته شده است که بازیکنان بارسا تنها یک ساعت قبل از پرواز تصمیم گرفتند که به زوریخ نروند؛ در حالیکه این تصمیم شب قبلش و در پرواز برگشت بارسلونا از ویارئال گرفته شده بود.

ناراحتی شدید بازیکنان بارسا از تساوی مقابل ویارئال و داوری جنجالی آن بازی، تاثیری کاملا منفی روی آنها گذاشته بود و مهمتر اینکه مسی و دیگر کاپیتان های بارسا، از رفتار دو گانه مدیران باشگاه به ستوه آمده اند.

در چند روز اخیر که پیکه و دیگر بازیکنان بارسا به شدت از وضعیت داوری ها در فوتبال اسپانیا شاکی هستند، سرمربی و نیز مدیران بارسا به حمایت از داوران پرداخته و به نوعی به مخالفت با بازیکنان پرداخته اند. حتی ژوردی مستره، نایب رئیس ورزشی بارسلونا در تماسی با پیکه از وی خواسته است که به انتقادات صریح خود از داوران پایان دهد.

همین مخالفت ها باعث شده تا بازیکنان بارسا تصمیم بگیرند تا مدیران تیمشان را در مراسم فیفا تنها بگذارند تا بدین ترتیب اعتراض خود را به گوش شان رسانده باشند.

در تمرین صبح روز گذشته، جلسه ای بین پیکه، ماسکرانو، بوسکتس، مسی، سوارز و اینیستا برگزار شده و در نهایت تصمیم قطعی مبنی بر عدم رفتن به مراسم فیفا گرفته شده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز