تبلیغات

شرکت کارگزاری بانک آینده، عضو هیأت‌مدیره کانون کارگزاران بورس شد

شرکت کارگزاری بانک آینده با رای قاطع شرکت‏‌های کارگزاری برای دومین دوره متوالی به عنوان عضو هیأت‌مدیره کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار انتخاب شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک آینده، در پی اتمام دوره دو ساله هیأت‌مدیره کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، جلسه عمومی عادی به طور فوق‌العاده کانون در تاریخ هفتم دی ماه ۱۳۹۵ برای انتخاب اعضای جدید هیأت‌مدیره کانون کارگزاران برگزار شد.

در این مجمع که ششمین مجمع، به منظور انتخاب اعضای هیأت‌مدیره کانون کارگزاران از زمان آغاز فعالیت این نهاد مهم بازار سرمایه به شمار می‌رود، ترکیب هفت نفره هیأت مدیره کانون از بین ۱۸ کاندیدا با آرای ۱۰۷ شرکت کارگزاری فعال در بازار سرمایه کشور، تعیین شد.

شرکت کارگزاری بانک آینده به نمایندگی فردین آقا بزرگی با کسب ۶۳ رأی، توانست جایگاه دوم را در بین منتخبان شرکت‎های کارگزاری به خود اختصاص داده و برای دومین دوره متوالی به ترکیب هیأت‌مدیره کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار راه یابد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز