تبلیغات

از شمال تا غرب تهران؛ مشارکت در بخش «به علاوه فجر»

از شمال تا غرب تهران؛ مشارکت در بخش «به علاوه فجر»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مصطفی محمودی مدیر بخش «به علاوه فجر» سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از مشارکت 10 تماشاخانه خصوصی و نیمه دولتی در بخش «به علاوه فجر» سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر خبر داد.  

مصطفی محمودی با اعلام این خبر افزود: «بخش «به علاوه فجر» در دومین سال حضور خود در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به لحاظ تعداد تماشاخانه‌های شرکت‌کننده و همچنین وسعت جغرافیایی، دارای رشد قابل ملاحظه‌ای است. بر همین اساس در جشنواره امسال، با حضور تماشاخانه خانه موزه استاد انتظامی در شمال و همچنین تماشاخانه همای سعادت در غرب تهران، شاهد گسترش جغرافیایی این بخش خواهیم بود. همچنین تعداد تماشاخانه‌های شرکت‌کننده در این بخش افزایش یافته و امسال شاهد مشارکت 10 تماشاخانه در «به علاوه فجر» هستیم.»

بر همین اساس در دومین سال حضور بخش «به علاوه فجر» در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، تماشاخانه‌های  آفتاب، ارغنون، باران، خانه موزه انتظامی، دا، سه نقطه (دو سالن)، فانوس، مشایخی، موج نو و همای سعادت با ظرفیت متغیر 755 تا 850 صندلی در این رخداد مشارکت کرده‌اند.

او با قدردانی از سایر تماشاخانه‌های متقاضی که موفق به حضور در این بخش نشده‌اند افزود: «سالن البرز پردیس سینمایی کوروش نیز پیش از این به ‌عنوان یکی از شرکت‌کنندگان این بخش پذیرفته شده بود که به دلیل عدم حضور مدیران و نمایندگان این سالن در نشست‌های هماهنگی و اجرایی و همچنین عدم ارتباط لازم با سازمان جشنواره از چرخه حضور در بخش «به علاوه فجر» حذف شد.»

محمودی تصریح کرد: «مدیران تماشاخانه‌های حاضر در بخش «به‌علاوه فجر» با برگزاری نشست‌های هماهنگی به شکل منظم و یکپارچه در صدد حضور شایسته در دوره دوم این رخداد هستند و مجموعه‌ای از آثار برگزیده این تماشاخانه‌ها که در جلب نظر و جذب مخاطبان موفق عمل کرده‌اند، در روزهای برپایی جشنواره روی صحنه می‌رود. همچنین برپایی کارگاه‌های آموزشی و چند برنامه جنبی دیگر نیز از بخش‌های دیگر «به علاوه فجر» جشنواره سی و پنجم است. جزییات این برنامه‌ها و جدول نمایش‌های شرکت‌کننده در این بخش نیز به زودی اعلام می‌شود.»

58244

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز