تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۲۵ فرودین آغاز می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش فارس ناصر قجری، افزود: امسال ۷۸ آموزشگاه نمونه دولتی دوره های متوسطه اول و دوم و هنرستان های کاردانش و فنی وحرفه ای در استان وجود دارد که دانش آموزان پس از قبولی در این مدارس ادامه تحصیل خواهند داد.

وی ادامه داد: از این تعداد ۲۵ آموزشگاه متوسطه اول، ۴۶ آموزشگاه متوسطه دوم و هفت مورد هنرستان فنی و حرفه ای و کاردانش هستند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس تصریح کرد: پیش بینی می شود بیش از ۴۰ هزار دانش آموز در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان شرکت کنند.

قجری تاکید کرد: در مجموع ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی متوسطه اول بیش از یک هزار و ۸۰۰ نفر، متوسطه دوم بیش از چهار هزار نفر و هنرستان های نمونه دولتی کاردانش و فنی و حرفه ای نیز بیش از ۵۰۰ نفر پیش بینی شده است.

 وی درخصوص شرایط اولیه برای ثبت نام در آزمون، گفت: کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس با استثناء تنها  یک مقیاس خوب، در نوبت اول برای پایه ششم و حداقل معدل  ۱۷ برای دانش آموزان در نوبت اول پایه نهم ضروری است .

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس ادامه داد: دانش آموزانی که ثبت نام کرده اند چنانچه مجوز شرکت در آزمون را خواهند داشت که مقیاس خیلی خوب در تمام دروس و استثناء تنها یک مقیاس خوب، در پایان سال برای پایه ششم و یا حداقل معدل  ۱۷ برای مجموع کل نوبت اول و دوم در پایه نهم را کسب کرده باشند.

قجری یادآور شد: دانش آموزانی که شرایط ثبت نام را داشته باشند می توانند از ۲۵ فروردین ماه به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه و نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند .

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس، ثبت نام نهایی را به طور اینترنتی اعلام کرد و گفت: پس از تایید سابقه  و مدارک تحصیلی دانش آموزان در مدارس، سامانه  اینترنتی ثبت نام اعلام خواهد شد.

وی در خصوص زمان برگزاری آزمون مدارس دولتی نیز گفت: این آزمون روز جمعه چهارم تیرماه ۹۵ در حوزه های امتحانی که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد، برگزار می شود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس تاکید کرد: سوالات آزمون به نحوی طراحی می شوند تا دانش آموزان به مطالعات مفهومی و تحلیلی ترغیب شوند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز