تبلیغات

اقتدار ایرانی ها در مسابقه دو ماراتن پارس/تعظیم 36 کشور جهان به استقامت ایران + تصاویر

ساعت: 16:10 منتشر شده در مورخ: 1395/01/22 شناسه خبر: 699351

ورزشکاران ایرانی شرکت کننده در اولین دوره مسابقات بین المللی ماراتن فاتح این رقابت ها شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از طنین پاسارگاد، دوندگان ایرانی شرکت کننده در نخستین دوره مسابقات بین المللی ماراتن فاتح این رقابت ها شدند.

در پایان مسابقات ماراتن که به طول 42 کیلومتر از مجموعه نقش رستم شروع تا فلکه گندم و سپس تخت جمشید برگزار شده بود دوندگان پس از طی مسیر مشخص شده به نقش رستم بازگشتند.

 «دو ماراتن پارس» با پیام صلح و دوستی  وبا حضور حدود 240 ورزشکار از 36 کشور جهان برگزار شد.

از نکات جالب پوشش خبری این مسابقه ورزشی بود که حداقل 5 رسانه مطرح جهان برای پوشش خبری این رقابت در استان فارس حضور یافته بودند.

199 ورزشکار خارجی، 55 ورزشکار ایرانی مقیم کشورهای خارجی، حداقل یک نماینده از هر استان کشور و حدود 50 دونده از استان فارس در این رقابت بین‌المللی حضور داشتند.

 در این رقابت بین المللی فرض الله رستمی از استان قزوین با زمان 2 ساعت و 43 دقیقه عنوان قهرمانی را کسب کرد.
 

 محمود فرجی از خراسان رضوی با زمان دو ساعت و 48 دقیقه برسکوی دوم این رقابت ها ایستاد و عبدالرحمان میرزایی از استان البرز با زمان 2ساعت و 56 دقیقه سوم شد.

نخستین دوره دو ماراتن بین المللی در ایران با نام پارس امروز 21 فروردین ( 9 آوریل 2016) باحضور 150 ورزشکار از 30 کشور برگزارشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز