تبلیغات

اجرای نمایش «ماتریوشکا» به نفع یک بنیاد خیریه

کد خبر: ۴۴۸۲۲۵

۹۱  بازدید

نمایش «ماتریوشکا» به کارگردانی پارسا پیروزفر روز جمعه ۱۰ دی ماه به نفع بنیاد خیریه کودک در تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت.

خبرگزاری مهر: نمایش «ماتریوشکا» به کارگردانی پارسا پیروزفر روز جمعه ۱۰ دی ماه به نفع بنیاد خیریه کودک در تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت.

اجرای همت عالی نمایش «ماتریوشکا» به نفع یک بنیاد خیریه

 نمایش «ماتریوشکا» به کارگردانی پارسا پیروزفر که از اوایل آذرماه سال جاری در سالن شماره یک تماشاخانه پالیز روی صحنه رفته روز جمعه ۱۰ دی ماه به نفع دانش آموزان با استعداد و نیازمند، به صورت همت عالی اجرا می‌شود.

این همکاری بنا بر درخواست کارگردان و بازیگر این نمایش با همکاری مدیریت تماشاخانه پالیز و این بنیاد خیریه شکل گرفته است و علاقه مندان می توانند، بلیت های این نمایش را با هر مبلغی که می خواهند به صورت همت عالی خریداری کنند و تمامی عواید و فروش بلیت های این اثر نمایشی در تاریخ مذکور به حساب این بنیاد خیریه واریز خواهد شد.

متن این نمایش وام گرفته از اساس هشت داستان کوتاه آنتوان چخوف نویسنده شهیر روسی است که طراحی و اجرای آن بر عهده پارسا پیروزفر بازیگر سینما و تئاتر کشور بوده است.

نورالدین حیدری ماهر مجری طرح این نمایش است و آخرین اثر پارسا پیروزفر تا ۱۹ دی ماه در دو سانس ۱۷ و ۲۱:۳۰ در این تماشاخانه اجرا خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز