تبلیغات

پایان 20 سال زندگی مخفیانه قاتل آتش‌ افروز

کد خبر: ۴۴۵۱۳۶

۹۶  بازدید

هشمهری آنلاین: عامل قتل آتشین ۲ مرد در تبریز پس از گذشت ۲۰ سال در پایتخت دستگیر شد.

شهريور سال 75 به دنبال حريق عمدي در يك كارگاه نجاري در تبريز 2مرد 35 و 25ساله در ميان شعله‌هاي آتش جان باختند. عامل جنايت صاحب كارگاه بود كه پس از اين حادثه فراري شده بود. از همان زمان تحقيقات براي دستگيري وي آغاز شد تا اينكه پس از گذشت 20سال مشخص شد متهم در پايتخت مخفي شده است.

اين درحالي بود كه از سوي شعبه117 دادگاه كيفري 2‌تبريز براي متهم فراري پرونده به‌صورت غيابي به اتهام 2 فقره قتل، حكم صادر شده بود. در چنين شرايطي پرونده در اختيار مأموران اداره دهم پليس آگاهي پايتخت قرار گرفت. در ادامه وكيل خانواده قربانيان با حضور در اداره آگاهي به كارآگاهان گفت: عامل جنايت صاحب كارگاه بود و مقتولان مستأجر او بودند كه با اجاره زيرزمين آنجا را كارگاه نجاري و رنگرزي مبلمان كرده بودند. مدتي قبل از حادثه متهم از قربانيان خواسته بود تا آنجا را تخليه كنند اما آنها مهلت مي‌‌خواستند.

متهم نيز آنها را تهديد كرده بود كه اگر كارگاه را تخليه نكنند آنجا را آتش مي‌زند و در نهايت تهديدش را عملي كرد. او پس از آتش‌ زدن كارگاه در را بسته بود تا اجازه كمك به ديگران ندهد. در ادامه، وقتي مشخص شد كه متهم در منطقه شهرآرا زندگي مي‌كند، مأموران ديروز وي را در عملياتي غافلگيرانه دستگير كردند. او پس از حضور در پليس آگاهي خود را بيگناه دانست و گفت:

قرار بود قربانيان هرچه زودتر كارگاه 200متري مرا تخليه كنند كه من روزحادثه براي مذاكره به آنجا رفتم اما با هم درگير شديم كه ناگهان يكي از قربانيان كه شاگرد كارگاه بود با پاشيدن بنزين، كارگاه را به آتش كشيد و من هم به سرعت از آنجا فرار كردم.در همين حال سرهنگ كارآگاه حميد مكرم، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي گفت: با توجه به وقوع حادثه در تبريز، پرونده به دادگاه شهرستان تبريز ارسال شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز