تبلیغات

تحليل داوري ملوان- پرسپوليس/ قضاوت مقتدرانه داور

وب سايت رسمي برنامه نود- حيدر سليماني در يادداشتي كه براي سايت نود ارسال كرده عقيده دارد داور بازي پرسپوليس_ملوان، قضاوت مقتدرانه اي داشته اما كمك داور بازي تصميم اشتباهي گرفت.

متن تحليل وي به شرح زير است:

 كرمانشاهي داور بازي قضاوت خوبي از خودش نشان داد و به درجه پختگي رسيد كه مي تواند عصاي دست كميته داوران باشد اما كمك داور با يك اشتباه نزديك بود كل قضاوت را زير سوال ببرد.

 دقيق ٣ خطاي بنگر روي مهاجم ملوان به درستي از سوي داور در پشت محوطه جريمه پرسپوليس تشخيص داده شد.

دقيق ٦ پنالتي به نفع پرسپوليس به درستي اعلام شد و كارت زرد به دروازه بان به درستي داده شد.

دقيقه ٩ اعلام پنالتي به نفع ملوان كاملا تصميم صحيح بود.

دقيقه ٢٨ كارت زرد كاميابي نيا كاملا درست بود اگر ضربه كمي شديدتر و در حالت مستقيم زده مي شد مي توانست اخراج هم داشته باشد.

در دقايق تلف شده نيمه اول كمك داور اول خطايي را اعلام كرد كه بر روي حدس و گمانش عمل كرد در صورتيكه داور به صحنه نزديكتر بود و خطايي تشخيص نداد  و كمك داور اشتباه كرد و يك موقعيت خوب را از پرسپوليسي ها سلب كرد.

دقيقه ٥٣ ضربه زانوي مهاجم پرسپوليس به سر دروازه بان ملوان مستحق كارت زرد بود كه داور به درستي صحنه را نديد.

در پايان اميدوارم براي داربي پيش رو داوري انتخاب شود كه از هر جهت بتواند از پس اين داربي بربيايد.به نظر من در ميان داوران ملي و بين المللي آقايان زرگر، فغاني و تركي بهترين افراد براي قضاوت داربي ٨٢ مي توانند باشند.

2020

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز