تبلیغات

استاندار البرز: شرکت «بریتیش امریکن توباکو» شعار سال ۹۵ را در اشتهارد متجلی کرد + اینفوگرافیک

ساعت: 21:12 منتشر شده در مورخ: 1395/01/21 شناسه خبر: 698666

سیدحمید طهایی در افتتاح کارخانه سیگار در اشتهارد/

یک واحد صنعتی بزرگ تولید دخانیات پنجشنبه نوزدهم فروردین سال جاری در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز راه اندازی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کمال مهر از البرز، یک واحد صنعتی بزرگ تولید دخانیات پنجشنبه نوزدهم فروردین سال جاری در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز راه اندازی شد.

 

این واحد صنعتی با سرمایه گذاری شرکت چند ملیتی بریتیش امریکن توباکو با سرمایه گذاری اولیه ۱۳۰ میلیارد تومانی در فاز نخست راه اندازی شد.

نیکاندرو دورانته مدیرعامل این شرکت می گوید؛ این کارخانه در فاز اول ۳۰میلیون پوند به مساحت  ۱۵ هزار متر مربع در ۴۰۰ هزار ساعت کاری ساخته و آماده شد . و توانایی تولید ۸ میلیارد نخ سیگار در سال  را دارد.

برای تکمیل فازهای چهارگانه این مجتمع صنعتی بزرگ ، قرار است ۵۰۰ میلیارد سرمایه گذاری دیگر از جانب این شرکت انگلیسی هزینه شود.

سید حمید طهایی استاندار البرز در افتتاح این کارخانه تاکیدکرد،نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری، تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل امروز نخستین مصداق عینی خود را  در شهرک صنعتی اشتهارد تجلی گر شده است.

در ادامه نیز تصریح کرده از سرمایه گذاری خارجی استقبال می کنیم، پیش شرط گسترش تعاملات با دنیا را انتقال تکنولوژی و علوم روز جهان  می دانیم.

مصرف دخانیات در ایران سالانه بیش از ۶۰ میلیارد نخ سیگار عنوان شده است، که بخش عمده سیگار بازار از طریق قاچاق تامین می شود.

بریتیش آمریکن توباکو شرکت بریتانیایی و چندملیتی تولیدکننده توتون و تنباکو است٬ که دفتر مرکزی آن٬ در شهر لندن، انگلستان قرار دارد. و از نظر میزان فروش سالیانه٬ پس از فیلیپ موریس٬ دومین تولیدکننده توتون و تنباکوی جهان٬ محسوب می‌شود .

پرفروش ترین برندهای سیگار متعلق به این شرکت٬ عبارتند از : "دانهیل”٬ "کنت”٬ "پال مال”، "لاکی استرایک”٬ "کول و روتمنز” است.

 

استاندار البرز: شرکت «بریتیش امریکن توباکو» شعار سال ۹۵ را در اشتهارد متجلی کرد + اینفوگرافیکاستاندار البرز: شرکت «بریتیش امریکن توباکو» شعار سال ۹۵ را در اشتهارد متجلی کرد + اینفوگرافیک

انتهای پیام/

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز