تبلیغات

نیازمندان تهران رایگان ویزیت و کنترل پزشکی می‌شوند

نیازمندان تهران رایگان ویزیت و کنترل پزشکی می‌شوند

جامعه > مشکلات مردم - شهرداری تهران اعلام کرده برای نیازمندان به رایگان شناسنامه سلامت تشکیل می دهد و ویزیت و چکاب آنها به صورت رایگان خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 7 تهران از تشکیل شناسنامه سلامت برای نیازمندان این منطقه خبر داد. محمد رضا غلامی در این باره گفت: به منظور رسیدگی به افراد کم برخوردار و ارتقاء سلامت خانواده های ساکن در محلات کم برخوردار ، طرح پایش سلامت ویژه افراد نیازمند در این منطقه به صورت رایگان انجام می شود.
او به اهمیت طرح های سلامت محور اشاره کرد و گفت: علاوه بر سنجش سلامت که در قالب غربالگری قند خون، کنترل فشار خون و ویزیت رایگان پزشک انجام می شود، شناسنامه سلامت نیز برای خانواده های کم برخوردار تشکیل می شود تا زمینه پیگیری روند موضوعات سلامت محور آنها فراهم شود.
لئ با اشاره به اینکه طرح های متنوعی با هدف فقرزدایی در محله های کم برخوردار منطقه در حال اجراست، گفت: آموزش و مشاوره های فردی در زمینه های روانشناسی، تغذیه، تحصیلی واهداء بسته های حمایتی و فراهم آوردن زمینه های شغلی از دیگر اقداماتی است که برای این اقشار انجام می شود.

46231

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز