تبلیغات

رییس جمهور از حجت الاسلام قرائتی عیادت کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور شامگاه سه ‌شنبه با حضور در بیمارستان‌ خاتم الانبیا(ص) تهران از حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی، رییس ستاد اقامه نماز کشور عیادت کرد.

وی همچنین با پزشکان معالج حجت الاسلام  و المسلمین قرائتی گفتگو و از روند اقدامات انجام شده در راستای درمان وی  مطلع و با تقدیر از تلاشهای کادر پزشکی دستورات لازم را برای رسیدگی هرچه بهتر و کامل به وضعیت وی صادر کرد.

رییس جمهور در جریان عیادت از حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی که به‌ علت عارضه‌ گوارشی در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) بستری شده است، برای سلامتی و بهبودی این معلم قرآن و اخلاق دعا کرد.

روحانی همچنین با حضور در چند بخش از بیمارستان خاتم الانبیا(ص)، از بیماران بستری در این بخش ها نیز عیادت و با آنان احوالپرسی کرد و از زحمات و تلاشهای پرسنل، پرستاران و پزشکان این بیمارستان تقدیر کرد.

همچنین قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز رییس جمهوری را در عیادت از حجت الاسلام والمسلمین قرائتی و برخی بیماران بستری در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) همراهی می کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز