تبلیغات

خواستگاری با شناسنامه جعلی

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد مهدی کاکوان گفت: با طرح شکایت از سوی خانمی با هویت معلوم مبنی بر انتشار عکس‌های خانوادگی در فضای مجازی پرونده تحت رسیدگی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: شاکی گفت فردی با شناسنامه جعلی و با قصد ازدواج برای خواستگاریش مراجعه، با آگاهی شاکی از جعلی بودن شناسنامه و پیگیری قانونی و قضایی متهم متواری می شود ولی برای تلافی و آزار و اذیت شاکی، متهم اقدام به انتشار عکس‌های شخصی و خانوادگی وی در فضای مجازی کرد در این باره پرونده تحت نظارت مقام قضایی در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و با اقدامات فنی و پلیسی مهندسین پلیس فتا تهران متهم شناسایی و دستگیر شد و پرنده برای پیگیری های بعدی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا تهران به کاربران هشدار داد: حتماً با کسانی که در فضای مجازی آشنا می‌شوید و در این فضا موضوع ازدواج مطرح می‌شود به هیچ‌وجه عکس‌های شخصی و خانوادگی و یا هرگونه اطلاعات شخصی خود را در اختیار این افراد قرار ندهید.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ کاکوان در پایان گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی اعلام کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز