تبلیغات

مورینیو: به باشگاهی که واقعا خواهانم باشد می روم

مورینیو-به-باشگاهی-که-واقعا-خواهانم-باشد-می-روم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پرافتخار پرتغالی بار دیگر وعده داده که در تابستان به دنیای مربیگری باز خواهد گشت.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو 53 ساله که از ماه دسامبر پس از برکناری توسط باشگاه چلسی هدایت تیمی را بر عهده نگرفته و در حالی که رسانه ها از تمایل تیم های منچستریونایتد و رئال مادرید برای استخدام او خبر دادند در جدیدترین مصاحبه اش به نشریه O jogo پرتغال گفته:" تقریبا تضمین می کنم که تابستان به دنیای مربیگری بازمی گردم.

مسئله فکر کردن، گرفتن تصمیم خوب و نهایی کردن آن است. در تابستان، در پایان فصل، همه نام تیم بعدی مرا خواهند فهمید. یک چیز مشخص است، آینده من در تیم استوریل و یا پاکوس پرتغال نخواهد بود. چون هر دو فصل خوبی را سپری می کنند و مربی شان را تغییر نمی دهند.

ایده هایم را به جایی که خواهان داشته باشند می برم. می خواهم به جایی بروم که واقعا خواهانم باشند. آماده ام که پس از شارژ کردن باتری هایم هر چیزی که در توان دارم به تیم بعدی ام بدهم.

می خواهم در یک باشگاه مسئول و در یک لیگ سخت که اهداف آسان وجود ندارد کار کنم. این باعث می شود که گزینه هایم محدود شوند."

2031

اختصاصی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز