تبلیغات

کنسرت‌ خواننده ایرانی با ارکستر بین‌المللی در آمریکا برگزار شد | عکس

۱۶-۱۱-۲۸-۲۳۴۲۰photo_2016-11-28_23-06-15پرواز همای پس از اجرا در شهرهای ارواین و لس‌آنجلس برای ادامه تور کنسرت‌هایش در آمریکا به هیوستن در ایالت تگزاس و سن‌دیگو در ایالت کالیفرنیا می‌رود.

کنسرت پرواز هماى همراه با ارکستر سمفونیک به رهبرى انریکو جرولای ایتالیایی، شامگاه بیست و ششم نوامبر (ششم آذر) در شهر ارواین در ایالت کالیفرنیا برگزار شد.

در این کنسرت، نوید کندلوس به عنوان مایستر ارکستر، سولیست ویلن و کمانچه ارکستر را همراهى کرد. هماى در این برنامه در سه بخش ارکسترال ایرانى، تک‌نوازی با سازهاى کوبه‌ای ایرانی، سه‌تار و کمانچه و موسیقى کلاسیک به زبان‌هاى فارسى، آذرى، گیلانى و ایتالیایى به اجراى برنامه پرداخت.

در این کنسرت، در بخش اول قطعات «پناه بلندى و پستى»، «بى‌کَس»، «عیب رندان »، «بى من مخور شراب»، «زبان نگاه»، «سبو سبو» و «مه پاره» اجرا شدند.

بخش دوم شامل سولوى ویلن «چارداش» ساخته ویتوریو مونتى و آهنگ «لا دوننا موبیله» از اپراى ریگولتتو و «اوسوله میو» بود و مخاطبان در بخش سنتى شاهد اجرای آهنگ‌هاى «دیوانه‌ترى»، «چرا هر چى که شیرینه گناهه»، آواز «خبر به دورترین نقطه جهان برسد» و «نگار ختنی» بودند.

پرواز همای در پایان پس از سولوى ویلن آهنگ گیلانى، آهنگ‌هاى ارکسترال «مجنون شیدا»، «بوى شراب»، «نمى‌خواهم» و «سرزمین بى‌کران» را اجرا کرد.

پرواز همای در ادامه تور کنسرت خود در آمریکا، چهارم دسامبر (چهاردهم آذر) در شهر هیوستون واقع در ایالت تگزاس و هفتم دسامبر (هفدهم آذر) در شهر سن‌دیگو در ایالت کالیفرنیا روی صحنه خواهد رفت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز