تبلیغات

انتصاب جانشين فرمانده كل ارتش و فرمانده نيروي زميني ارتش

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در احكام جداگانه‌اي امير سرتيپ احمدرضا پوردستان را به سمت جانشين فرمانده كل ارتش و امير سرتيپ كيومرث حيدري را به سمت فرمانده نيروي زميني ارتش منصوب كردند.
متن احكام فرمانده معظم كل قوا به اين شرح است:

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحيم
امير سرتيپ احمدرضا پوردستان
به پيشنهاد فرمانده كل ارتش و نظر به تعهد، تجربه و شايستگي، شما را به سمت «جانشين فرمانده كل ارتش جمهوري اسلامي ايران» منصوب مي‌كنم.
ارتقاي آمادگي‌هاي اطلاعاتي و عملياتي آجا و رفع معضلات معيشت كاركنان در چارچوب تدابير فرمانده كل، مورد انتظار است. از تلاش‌هاي امير سرتيپ موسوي در مدت تصدي اين مسئوليت تشكر و قدرداني مي‌كنم. توفيقات همگان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

       ***

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم
امير سرتيپ كيومرث حيدري
به پيشنهاد فرمانده كل ارتش و نظر به تعهد و سوابق و تجارب ارزنده، شما را به سمت «فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران» منصوب مي‌كنم. تلاش شايسته براي ارتقاي تحرّك و كارآمدي يگان‌ها برابر با نيازهاي عملياتي روز، مورد انتظار است. از تلاش‌هاي مؤثر امير سرتيپ پوردستان در دوره‌ تصدي اين مسئوليت تشكر و قدرداني مي‌كنم.
توفيقات همگان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.
سيدعلي خامنه‌اي / ۲۹ آبان ۱۳۹۵

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز