تبلیغات

2 مرکز مراقبت پس از خروج زندانیان در شمال و جنوب آذربایجان غربی راه اندازی می شود

میر علی اکبر بنی هاشمی روز سه شنبه پس از بازدید 2 روزه از زندانهای شمال و جنوب آذربایجان غربی در یک گفت و گوی خبری افزود: در حال حاضر یک مرکز از این نوع در ارومیه وجود دارد ولی باید 2 مرکز در شمال و جنوب استان راه اندازی شود تا ضمن کاهش هزینه های رفت و آمد خانواده زندانیان، مشکلات این قشر با سرعت بیشتری مورد بررسی قرار گیرد.
وی اضافه کرد: در صدد هستیم در سریع ترین زمان ممکن این مراکز را به بهره برداری برسانیم تا دغدغه زندانیان و خانواده های آنها در شمال و جنوب استان کاهش یابد.
وی اظهار کرد: تلاش می کنیم از زندانها علاوه بر نگهداری اقشار آسیب دیده جامعه، به عنوان محلی برای اجرای برنامه های اصلاح و تربیت نیز بهره برده و زمینه بازگشت سعادتمندانه اقشار آسیب پذیر را نیز فراهم کنیم که در این صورت، تاثیرگذاری لازم انجام می شود.
مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی آذربایجان غربی گفت: توسعه بیش از پیش فعالیت های فرهنگی و تربیتی، اشتغال و حرفه آموزی، ارتقای امنیت زندانها، اجرای سیاست های قوه قضائیه در راستای کاهش جمعیت کیفری زندانها از جمله برنامه هایی است که امیدواریم بتوانیم با سرعت بیشتری آنها را به انجام برسانیم.
به گزارش ایرنا، مدیرکل زندانهای آذربایجان غربی در 2 روز گذشته با حضور در واحدهای مختلف زندانها از جمله اندرزگاهها، مراکز اشتغال وحرفه آموزی، فرهنگی و تربیتی با مشکلات این بخش ها آشنا شد و با زندانیان نیز دیدار کرد.
بنی هاشمی از پنج زندان نقده، مهاباد، مجتمع کاردرمانی و حرفه آموزی خوی، زندان خوی و سلماس و همچنین بازداشتگاه اشنویه بازدید کرد.
* مهمترین اخبار ایرنای کشور و آذربایجان غربی را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرس irnaoromiye@ دریافت کنید.
8137/2093**خبرنگار: سیده فاطمه سجادی**انتشاردهنده: صابر چهرقانی

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز