تبلیغات

ارزیابی برقرسانی در خراسان توسط شرکت توانیر

سید زمان حسینی عصر سه شنبه در نشستی با مدیران شرکت برق منطقه ای خراسان در مشهد افزود: انتقال دانش، اصلاح وظایف شرکتها، افزایش بهره وری، بازنگری در روشها و تدوین روشهای جدید و انطباق آنها با قوانین از اهداف ارزیابی شرکتهای برق منطقه ای توسط توانیر است.
وی ادامه داد: ضوابط و مقررات در شرکتهای برق منطقه ای کشور می تواند به روشهای مختلف و سلیقه ای منجر شود لذا یکی از کارکردهای ارزیابی شرکتهای برق منطقه ای توسط توانیر جلوگیری از برداشتهای مختلف از قوانین مهم است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان نیز در این نشست گفت: نقطه قوت صنعت برق خودارزیابی و انتقال تجربیات است که می تواند در بهبود روشها نیز موثر باشد.
محمدحسن متولی زاده افزود: از افتخارات شرکت برق منطقه ای خراسان این است که در شرایط محدودیتهای اقتصادی با اتکا به نیروی انسانی متخصص و متعهد توانسته در چند دوره به عنوان برترین شرکت برق منطقه ای در سطح کشور انتخاب شود.
وی ادامه داد: با تلاش این شرکت تلفات شبکه برق استانهای سه گانه خراسان به کمتر از 10 درصد رسیده است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان در خصوص اقتصاد مقاومتی نیز گفت: همه اهداف و سیاستهای ابلاغی ستاد اقتصاد مقاومتی در این شرکت تحقق یافته و در برخی شاخصها از اهداف جلوتر رفته است.
وی افزود: این شرکت با همکاری شرکتهای دانش بنیان و دانشگاهها توانسته با طراحی و اجرای نرم افزارهای بومی، سرعت بازیابی را در حوادث افزایش و هزینه ها را کاهش دهد.
7489/1858**خبرنگار: میترا عبداللهی **منتشرکننده: حسین کریم زاده

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز