تبلیغات

انفجار مرگبار یک کپسول گاز در قزوین

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، کودک سه ساله‌ای که در اثر انفجار کپسول گاز سوله مرغداری شهرستان بویین‌زهرا دچار جراحات، مشکلات تنفسی و قلبی شده بود، فوت کرد.


آسیه جلوخانی اظهار داشت: از مهم‌ترین اقدامات ارزشمند متخصصان مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی استان قزوین می‌توان به عمل جراحی علی طارمی‌ها متخصص جراحی و سوختگی در ظهر امروز اشاره کرد.

وی افزود: سه خواهری که طی چند روز گذشته در انفجار کپسول گاز سوله یک مرغداری در شهرستان بویین‌زهرا دچار سوختگی 25 تا 40 درصد از ناحیه سر و صورت، دست و پا شده بودند، از سوی علی طارمی‌ها متخصص جراحی و سوختگی مرکز آموزش درمانی شهید رجایی استان قزوین جراحی شدند.

مسؤول شیفت عصر بخش سوختگی مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی استان قزوین به وضعیت مصدومان جراحی شده پرداخت و گفت: وضعیت این مجروحان در حال حاضر مناسب و مطلوب است.

جلوخانی بیان کرد: یکی از مصدومان انفجار کپسول گاز سوله مرغداری شهرستان بویین‌زهرا، مرد 40 ساله‌ای با سوختگی 30 درصدی از ناحیه سر و صورت، قفسه سینه و شکم بود که از سوی علی طارمی‌ها متخصص جراحی و سوختگی مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی در دو مرحله جراحی شده و هم اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

وی خاطرنشان کرد: از سایر مصدومان انفجار کپسول گاز سوله مرغداری شهرستان بویین‌زهرا می‌توان به کودک سه ساله اشاره کرد که به دلیل جراحات وارده و مشکلات تنفسی و قلبی فوت کرد.

مسؤول شیفت عصر بخش سوختگی مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی استان قزوین تصریح کرد: انفجار کپسول گاز در سوله‌ای در مرغداری شهرستان بویین‌زهرا طی چند روز گذشته خسارت‌های جانی از جمله مصدومیت 6 نفر را به همراه داشت که پنج مصدوم این انفجار که دچار سوختگی شده بودند از سوی نیروهای اورژانس به این مرکز آموزشی درمانی منتقل شدند.

جلوخانی گفت: در بین 6 مصدوم، سه خواهر مصدوم شده بودند.

فارس/206

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز