تبلیغات

نمایشگاه تخصصی عکس استانی در رفسنجان برپا شد

سرپرست انجمن سینمای جوان رفسنجان روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: عکس هایی از عکاسان شهرستان های بم، کرمان و رفسنجان از دیروز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.
حیدر شکاری افزود: از بین بیش از 100 فریم عکس ارسالی از عکاسان این شهرستان ها، از هر شهرستان 15 عکس انتخاب شده و در مجموع 45 عکس منتخب در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه نمایشگاه تخصصی عکس استانی به مدت یک هفته برپاست اظهار کرد: برخی از این عکس ها در جشنواره های داخلی و خارجی شرکت کردند و حایز رتبه های برتر و مدال های رنگارنگ شدند.
وی گفت: طی سه روز گذشته نخستین گردهمایی استانی عکاسان و فیلمسازان در رفسنجان برگزار شد که روز اول فیلمسازان دو شهرستان کرمان و رفسنجان برای دیدن فیلم ها و شرایط فیلمبرداری به بم عزیمت و روز دوم هم فیلمسازان رفسنجان و بم به کرمان مسافرت کردند و فیلم های شهرستان کرمان را مشاهده کردند.
شکاری خاطرنشان کرد: در این گردهمایی 26 فیلم از فیلم های منتخب این سه شهرستان در سینمای گلستان امین رفسنجان اکران شد.
وی با اشاره به تجلیل تعدادی از اساتید فیلمسازی این سه شهرستان در اختتامیه گردهمایی در رفسنجان افزود: هدف از برگزاری اولین گردهمایی عکاسان و فیلمسازان استان کرمان آشنایی عکاسان و فیلمسازان استان با یکدیگر و حمایت از فیلمسازان جوان و ترغیب آنها برای ساخت فیلم های با کیفیت بود که امیدواریم هر سال این گردهمایی برگزار و ارتباطات علمی و فنی در حوزه فیلم و عکس بین علاقمندان برقرار شود.
خبرنگار: مریم رضایی ** انتشار دهنده: رسول محمدحسنی
7433/3028

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز