تبلیغات

آزادی پسر 10 ساله در رفسنجان از دست آدم رباها

 فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان گفت: نوجوان 10 ساله که چهار روز پیش مقابل مدرسه ربوده شده بود، با تلاش ماموران انتظامی از دست آدم ربایان آزاد شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ نصرالله عباسی افزود: یکی از شهروندان با تماس تلفنی گزارشی مبنی بر ربودن یک دانش آموز از جلوی در مدرسه را به پلیس 110 داد و در این گزارش مردمی آمده که یک خودروی پژو 405 با زور و تهدید پسر بچه را سوار کرده است.

وی بیان کرد: پس از بررسی های اولیه کار بر روی این پرونده به طور ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت و ماموران پس از حضور در صحنه جرم و انجام عملیات بی وقفه توانستند مخفیگاه این آدم ربایان را در شهرستان فهرج (شرق استان کرمان) شناسایی کنند.

وی گفت: با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان فهرج در یک عملیات غافلگیرانه یکی از اعضای باند آدم ربایان در مخفیگاهش دستگیر و دانش آموز ربوده شده نیز آزاد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان ادامه داد: در بازجویی از این متهم مشخص شد این آدم ربایی بر سر اختلاف مالی صورت گرفته است.

وی گفت: نوجوان 10 ساله طی عملیات 72 ساعته ماموران پلیس رفسنجان آزاد شد و سالم به آغوش خانواده اش بازگشت.

سرهنگ عباسی تصریح کرد: پلیس اجازه برهم زدن امنیت در جامعه را به مخلان امنیت نخواهد داد و در صورت بر هم زدن نظم و امنیت با خاطیان برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

مرکز شهرستان رفسنجان در 110 کیلومتری شمال کرمان است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز