تبلیغات

اعتراض به هزینه سنوات تحصیلی به دانشگاه‌های خواجه نصیر و شهیدبهشتی رسید (+عكس)

شماری از دانشجویان پردیس فنی عباسپور دانشگاه شهید بهشتی در اعتراض به حذف هزینه‌های سنوات تحصیلی و خصوصی‌سازی فضای دانشگاه تجمع اعتراضی برپا کردند.

به گزارش تسنیم، حذف هزینه‌های سنوات تحصیلی، واکنش شماری از دانشجویان پردیس فنی عباسپور دانشگاه شهید بهشتی را برانگیخت. آن‌ها نسبت به آن‌چه كه خصوصی‌سازی فضای دانشگاه می‌خوانند، اعتراض کرده‌اند.

اعتراض به هزینه سنوات تحصیلی به دانشگاه‌های خواجه نصیر و شهیدبهشتی رسید (+عكس)

دانشجویان پردیس سیدخندان دانشگاه خواجه نصیر نیز دوشنبه 12 مهر ماه در اعتراض به حذف هزینه سنوات تحصیلی تجمع کردند.

روزهای گذشته نیز شماری از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و امیرکبیر در اعتراض به حذف هزینه‌های سنوات تحصیلی تجمع اعتراض‌آمیزی برگزار کردند.

همچنین هفته‌های گذشته جمعی از دانشجویان دانشگاه اصفهان به دلیل تغییر مصوبات مربوط به سنوات تحصیلی دانشجویان کارشناسی و همچنین مشکلات خوابگاه و تغذیه‌ دانشجویان ارشد و دکتری تجمع کردند.

سنوات تحصیلی پس از اتمام ترم 8 برای دانشجویان کارشناسی، اتمام ترم 4 برای دانشجویان کارشناسی ارشد و اتمام ترم 9 برای دانشجویان دوره دکتری اعمال می‌شود که بر این اساس ادامه تحصیل دانشجویان منوط به پرداخت هزینه است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز