تبلیغات

مرگ خانواده 3 نفره بر اثر گازگرفتگی در زنجان

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت: در این حادثه متاسفانه زن و شوهر به همراه بچه پنج ساله خانواده جان خود را از دست بودند.

ایرج خانی‌پور گفت: گازگرفتگی ناشی از نشت گاز در شهرستان زنجان، سه نفر از اعضای یک خانواده را به کام مرگ فرستاد.

به گزارش فارس، فرمانده انتظامی شهرستان زنجان اظهار کرد: مأموران انتظامی کلانتری 15 زنجان برابر اعلام مرکز 110 مبنی بر یک مورد گازگرفتگی در سطح شهرستان، بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی با اشاره به اینکه زمان این گزارش صبح روز 12 فروردین ماه سال جاری بوده است، خاطر نشان کرد: با حضور ماموران در محل مشخص شد، سه نفر اعضای یک خانواده در منزل مسکونی خود دچار گازگرفتگی شده‌اند و همگی جان خود را از دست داده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت: در این حادثه متاسفانه زن و شوهر به همراه بچه پنج ساله خانواده جان خود را از دست بودند.

وی با تأکید بر اینکه افراد از قرار دادن لوله‌های تبدیل که باعث کاهش قطر لوله بخاری می‌شود، جدا خودداری کنند و افزود: قطر لوله بخاری نباید کوچکتر از قطر لوله خروجی دستگاه گازسوز باشد و تحت هر شرایطی عمل تهویه هوا را تسهیل کنند و هرگز دریچه‌های کولر را نپوشانند.

خانی‌پور تبیین کرد: از نصب هرگونه وسیله گازسوز در حمام، رختکن، سرویس‌های بهداشتی و محوطه سونا، استخر و جکوزی جدا خودداری کنید و همواره محل اتصال دودکش به وسایل گازسوز و محل اتصال دودکش به دیوار را بازرسی و از محکم بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

این مسئول ادامه داد: لوله دودکش باید به طور کامل خارج از خانه و در هوای آزاد هدایت شود تا دود حاصل از احتراق وسیله گازسوز را به کلی از محل دور کرده، بنابراین در این زمینه دقت و تدابیر لازم را بیندیشید و از گذاشتن لوله بخاری در ظرف آب جدا خودداری کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز