تبلیغات

استقبال بيش از يك ميليون كاربر اينستاگرام از عكسي از درياچه اروميه

اينستاگرام با بیش از 190 میلیون کاربر چندین مرتبه تا كنون عكسهاي روز خود رو به ايران اختصاص داده بوده ولي اين اولين بار است كه اين كمپاني عكس هفته خود را از يك عكاس ايراني انتخاب ميكند و با استقبالي ميليوني كاربران روبرو شده است

عکس مجید سعیدی از پديده سرخي و کم آبی درياچه اروميه  با بیش از یک میلیون لایک عکس منتخب هفته اینستاگرام شد.

به گزارش عصر ایران، مجید سعیدی در توضیح این عکس که بیشترین تعداد لایک عکس‌های ایرانی را در صفحه اینستاگرام به خود اختصاص داده،  آورده است: «یک زن ایرانی با دخترش باحجاب در باقیمانده دریاچه ارومیه در شمال غربی ایران، یکی از بزرگترین دریاچه‌های آب شور دنیا. رنگ قرمز آب به دلیل وجود باکتری به نام هالوفیلس است که در محیط آبی بسیار شور رنگدانه‌های صورتی - قرمز تولید می‌کند.»

اينستاگرام با بیش از 190 میلیون کاربر چندین مرتبه تا كنون عكسهاي روز خود رو به ايران اختصاص داده بوده ولي اين اولين بار است كه اين كمپاني عكس هفته خود را از يك عكاس ايراني انتخاب ميكند و با استقبالي ميليوني كاربران روبرو شده است.

استقبال بيش از يك ميليون كاربر اينستاگرام از عكسي از درياچه اروميه

سعیدی از عکاسان شناخته شده ایرانی است که پروژه اخر وي  با عنوان «زندگی در جنگ» با موضوع زندگی مردم افغانستان پس از بروز جنگ در این کشور، تاکنون در رویدادهای عکاسی مختلف برنده جایزه شده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز