تبلیغات

افت قیمت سکه در بازار نقدی بورس کالا

بورس کالای ایران اعلام کرد: بر اساس آمار معاملات بورس کالای ایران معاملات آتی روند نزولی در پیش گرفت، به طوری که سکه تحویل اردیبهشت ماه با ثبت قیمت یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، کاهش ۰/۳۹ درصدی را تجربه کرد.

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،این در شرایطی است که قرارداد تحویل تیر سال جاری با قیمت یک میلیون و ۲۶۴ هزار تومان افت ۰/۶۱ درصدی را به ثبت رساند. همچنین سکه تحویل شهریور امسال نیز با نرخ یک میلیون و ۳۰۵ هزار تومان به فروش رسید و تغییر قیمت منفی ۰/۶۸ درصدی را تجربه کرد.
از طرفی سررسید آبان ماه هم با نرخ یک میلیون و ۳۴۷ هزار تومان معامله و با کاهش ۰/۷۲ درصدی رو به رو شد. از سویی سررسید دی ماه نیز با قیمت یک میلیون ۳۸۷ تومان به ثبت رسید و با افت قیمت ۰/۷۲درصدی رو به رو شد.
همچنین معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران، طی روز گذشته به ۷ هزار و ۹۵۵ قرارداد و ارزش آن به یک هزار و ۹۵ میلیارد ریال رسید.
به نوشته ایبِنا،در چهارمین روز هفته، طلای جهانی عمدتا در مسیر نزولی قرار داشت و سکه نیز با تبعیت از اونس گرایش بیشتری به کاهش قیمت نشان داد و در مقاطعی از روز حتی تا نقطه یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان افت کرد. بخشی از معامله‌گران رفتار بازار سکه را طبیعی عنوان کردند و معتقدند عوامل کوتاه مدت تاثیری بر روند بهای سکه نخواهد گذاشت.
 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز