تبلیغات

باقری: اتفاقات ورزشگاه اختصاصى تبريز عجيب بود

ورزش> لیگ برتر؛

باقری: اتفاقات ورزشگاه اختصاصى تبريز عجيب بود

مربى تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اتفاقات ورزشگاه اختصاصى تبريز عجيب بود و از هواداران فهيم تبريزى انتظار چنين برخوردى را نداشتم.

به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز، كريم باقرى افزود: رفتار برخى از تماشاگر نماها از مردم تبريز جدا اس  . اتفاقاتى كه در شان مقدس ورزشگاه نبود. با اين حال اميدوارم مسئولان رسيدگى كنند تا ديگر شاهد چنين اتفاقاتى نباشيم. الفاظ ركيك برخى هواداران تبريزى ، شكستن نيمكت ذخيره ها و شكسته شدن سر دروازه بان تيم از جمله اتفاقات ناگوار اين بازى بود. 

وى درباره ارزيابى اش از نتيجه اين بازى گفت: هر دو تيم به خاطر نباختن در اين بازى با احتياط بازى كردند. همچنين تيم ما نسبت به تراكتور سازى كمتر حمله كرد تا مشكلى براى بازى دربى در هفته بعد برايمان ايجاد نشود. البته تصميم بر اين نبود كه اين بازى را فداى دربى كنيم و با قدرت هم در اين بازى حاضر شديم. 

مربى پرسپوليس در پايان خاطر نشان كرد: اميدوارم با برد در دربى دل هواداران را شاد كنيم و صدر نشينى خود را در جدول حفظ كنيم.

باشگاه

110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز