تبلیغات

توضیحات وکیل‌مدافع مدیرعامل سابق بانک دی پیرامون پرونده موکلش

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،سیدرضا میراحمدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اخبار منتشره در برخی سایت های خبری در خصوص مدیرعامل سابق بانک دی گفت: آنچه که تاکنون نسبت به مدیرعامل سابق بانک دی در دادسرا مطرح شده، برخی اتهاماتی است که صرفا در حد انتساب بزه است و هنوز رسیدگی های قضایی ادامه دارد.

وی افزود: اتهامات مطروحه به اعتبار شخصیت حقوقی مدیرعامل سابق بانک دی بوده که موجب طرح برخی اتهامات و ابهامات علیه وی شده است.

میراحمدی تاکید کرد: انتشار عناوین اتهامی افراد قبل از اثبات در دادگاه های صالحه مطابق مقررات قانون آیین دادرسی کیفری جرم محسوب و از اسباب هتک حیثیت تلقی می شود که صرف نظر از منع و مجازات قانونی، حرمت شرعی نیز دارد.

وی از رسانه های گروهی و شبکه های مجازی درخواست کرد که از دامن زدن به اخباری که بسیاری از آنها کذب و یا فاقد مبانی حقوقی صحیح است خودداری و از این طریق موجب تشویش اذهان عمومی و فضاسازی کاذب نشوند و اجازه دهند دستگاه قضایی در فضایی آرام و بدون تنش رسیدگی را انجام دهد.

وی افزود: در صورت انتشار عناوین یا اخباری که موجب وهن و هتک حیثیت موکلم شود و یا از موجبات توهین و افترا و گزارشات خلاف واقع و نشر موارد منع شده در قانون نسبت به موکل باشد، بلادرنگ و بلاشک علیه مسببان آن اعلام جرم خواهم کرد.

وکیل مدافع مدیرعامل سابق بانک دی در خصوص روند و کیفیت رسیدگی قضایی به پرونده اظهار کرد: پرونده هم اینک در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد و موضوعات مطروحه فقط در حد اتهام است و بازپرس محترم پرونده نیز قاضی آگاه و مستقل است که با دقت و حوصله و بدون توجه به فضاسازی های اخیر در حال رسیدگی قضایی است.

انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

بازگشت به صفحه سایر رسانه ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز