تبلیغات

هجمه اخیر به صندوق ذخیره فرهنگیان، سنگ‌اندازی در مسیر بهبود وضعیت معیشتی معلمان است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تلاش های صورت گرفته در مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان برای بهبود وضعیت معیشتی و رفاه فرهنگیان در سه سال اخیر گفت: حرکت در مسیر بهبود وضعیت معیشتی فرهنگیان نیاز به پشتکار دارد زیرا همیشه سنگ اندازی می‌شود که نمونه آن هجمه به صندوق ذخیره فرهنگیان است.

به گزارش ایسنا، دکتر بطحایی امروز با حضور در جمع معاونان مالی آموزش و پرورش و نمایندگان استانی موسسه در سالن همایش‌های صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: رفاه فرهنگیان یکی از اولویتهای وزارتخانه است و وزیر آموزش و پرورش نیز بر این مهم تاکید دارند.

وی افزود: بر اساس تصمیم گیری وزارتخانه، مقرر شده که کلیه فعالیتها و تلاشها در راستای ارائه خدمات رفاهی به معلمان و کارکنان آموزش و پرورش با استفاده از ظرفیتها و توانمندیهای صندوق ذخیره فرهنگیان انجام شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره فرهنگیان، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: برای دستیابی به این مهم و تحقق ارائه خدمات مناسب به فرهنگیان یک شرکت به نام سرمایه گذاری اقتصاد و رفاه فرهنگیان شکل گرفت و در طول یکسال اخیر اقدامات زیربنایی و مناسبی انجام شده است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز