تبلیغات

کنایه رضا کیانیان به یارانه‌ 45 هزار تومانی (+عکس)

رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

کنایه رضا کیانیان به یارانه‌ 45 هزار تومانی (+عکس)

خوشحالم كه بسيارى از هموطنان توانستند امضا كنند.
و خوشحال نيستم از اينكه بيش از پانصد هزار تن من_دریاچه_ارومیه_هستم را لايك كردند! آن هم در صفحه هاى رخشان بنى اعتماد، عاطفه رضوى، الهام پاوه نژاد، مهتاب كرامتى، بهاره رهنما، شبنم مقدمى ، پرويز پرستويى، يغما گلرويى، امير آقايى،عمو فيتيله اى ها، سعيد معروف و بسيارى ديگر از همكاران و دوستان و همراهان و حدود ششصد و شصت و دو تن كه هشتگ من_دریاچه_ارومیه_هستم را در صفحات خود به اشتراك گذاشتند، ولى فقط چهل هزار تن ، دو دقيقه وقت صرف كردند به سايت
http://yon.ir/t5E2 رفتند و امضا كردند.

تقريباً همه ى لايك كننده ها موافق بودند كه بايد زندگى را به درياچه برگردانيم، اما فقط چند دقيقه وقت نگذاشتند تا امضاى خود را ثبت كنند.

چند سال پيش كه گفتند ثبت نام الكترونيكى كنيد و ماهى چهل و پنج هزار تومان بگيريد... چه سر و دست ها شكستند تا به هر قيمتى شده ثبت نام كنند.

حتى بعضى مغازه ها كار و زندگى را رها كردند و پول مى گرفتند و بقيه را ثبت نام مى كردند! چندى نگذشت كه آن چهل و پنج هزار تومان ها باعث تورم شد و چند برابرش از حلقوممان بيرون كشيده شد و هنوز هم داريم تقاص آن عدم دور انديشى را مى دهيم!

همراهان عزيزم!

نابودى درياچه اروميه برابر خواهد بود با نابودى بخش بزرگى از كشور. و پيامدهاى آن، توفان هاى شن و نمك و در نتيجه نابودى كشاورزى و آلوده شدن هوا از آذربايجان تا قزوين است! و مهاجرت هاى بزرگ ، گرانى و قحطى و .......در پى خواهد داشت.

كه حتماً ضرر آن بيشتر از ماهى چهل و پنج هزار تومان خواهد بود.

لطفاً به آدرسى كه در قسمت بيو گرافى گذاشتم برويد و امضا كنيد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز